Makro leták
3/5

Makro Brno - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Makro Brno

3/5
Actual brochure

Kdo by neznal značku Makro! Vždyť už si díky své skvělé nabídce a zajímavým akcím vydobyl pozici velkého hráče na českém trhu! Nabídka obchodu Makro je natolik široká, že si tu můžete koupit téměř vše, co potřebujete. Líbit se vám budou i ceny. Makro pro vás pravidelně chystá nové akce. Jejich aktuální podobu platnou od 28.09.2022 najdete tady. Doporučujeme si prohlédnout i nabídku jiných obchodů. Co třeba Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market?

Obchod Makro má mnoho poboček po celé České republice. Nakoupit můžete třeba ve městech Praha, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Hrdějovice. Hledali jste něco, co na našich stránkách nakonec nebylo? Tak zkuste štěstí na domovské stránce obchodu www.makro.cz.

Jedete nakupovat? Rozhodně s sebou nemusíte tahat objemný leták! Online verze aktuální nabídky obchodu Makro je mnohem pohodlnější. Víte, že právě chráníte životní prostředí? Čím? Tím, že neprohlížíte papírový leták obchodu Makro, ale leták elektronický!

Všichni potřebují ušetřit čas a peníze. Peníze můžete šetřit díky výhodným nabídkám obchodu Makro, čas ušetříte přihlášením se k odběru novinek anebo stažením naší aplikace Kimbino. Udělat si přehled o akcích obchodu Makro vám pak zabere jen několik vteřin.

REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Makro ve městě Brno

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
Zavřít
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
Makro leták
Makro leták