Coop leták
3/5

Coop Ostrava leták od 23.11.2022 - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Coop Ostrava

3/5
Actual brochure

Asi v Česku nenajdeme nikoho, kdo by neznal obchod Coop. Vždyť díky své oblíbenosti u zákazníků patří k lídrům českého trhu. Díky pestré nabídce obchodu Coop a jeho skvělým cenám tu můžete pořídit snad vše, co právě potřebujete. Zákazníci si už zvykli, že Coop pravidelně nabízí nové akce. Proto i oni pravidelně klikají tady, aby zjistili, jaká akce běží zrovna dnes, tedy od 23.11.2022. Chybí v obchodě Coop nějaká nabídka? Tak ji zkuste najít jinde! Podívejte se třeba na nabídku obchodů Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market, Flop.

Když chcete nakoupit v obchodě Coop, můžete zajet například do těchto měst: České Budějovice, Plzeň, Kladno, Ostrava, Pardubice . Jestliže jste u nás nebyli s hledáním úspěšní, tak vězte, že na oficiálních stránkách obchodu coopclub.cz najdete celou jejich nabídku.

Už více nemusíte vyhlížet pošťáka s letáky obchodu Coop. Kdykoliv se na ně totiž můžete podívat online. Hledat aktuální nabídku obchodu Coop online je mnohem šetrnější k našim lesům, než kdybyste právě nahlíželi do letáku papírového. Těší nás, že elektronické verzi dáváte přednost.

Chcete šetřit? Zkuste na to jít přes levnější nákupy, výsledek brzy pocítíte vy i vaše peněženka.

Coop Ostrava - Black Friday 2022

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Coop Ostrava. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2022 v novém letáku obchodu Coop Ostrava! Nejnovější leták s názvem Coop - Západočeský region je platný od 23.11.2022 - 06.12.2022. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Coop. V kategorii Supermarkety naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Pobočky Coop ve městě Ostrava

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Coop leták
Coop leták