KimbinoKimbino
Popron leták
3/5

Popron leták - aktuální akční letáky + BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Popron leták obsahuje pestrou nabídku zboží

3/5
Actual brochure

Zařizujete si domácnost, hledáte kosmetické přípravky pro péči o tělo nebo hračky pro děti? Zavítejte do internetového obchodu Popron, ve kterém si zaručeně vyberete přesně to, co potřebujete. Nechybí tu totiž společenské hry, DVD, doplňky do auta, bytový textil ani tématické zboží. Pokud si navíc před nákupem prohlédnete leták Popron, tak včas zjistíte, jaké výrobky se vám momentálně vyplatí koupit. Jejich cena je mnohdy snížená téměř o polovinu, takže je jejich nákup opravdu výhodný.

Akční leták Popron aktualizuje několikrát do roka a pokaždé obsahuje akce napříč celým obchodem, aby si ze zlevněných výrobků vybral opravdu každý. Akce jsou umístěné také přímo na webových stránkách e-shopu Popron, a to v sekci Výprodej. Aktuální leták Popron platí od 22.11.2021 a můžete si ho prohlédnout tady.

Popron - český e-shop s bohatými zkušenostmi

Shop

Ke spuštění internetového obchodu Popron došlo již v roce 1990. Od té doby úspěšné působí na našem trhu a stal se jeho neodmyslitelnou součástí. Díky tomu, že se pyšní rozmanitým sortimentem, který navíc neustále rozšiřuje, si získal oblibu spousty lidí, protože v něm pokaždé najdou vše, co potřebují.

Nakupování v tomto e-shopu je velice jednoduché. Stačí, když si otevřete webové stránky www.popron.cz, na kterých jsou pro vás produkty roztříděné do patřičných kategorií, takže je nebudete dlouho složitě hledat. Pokud byste si s vaší objednávkou nevěděli rady, je vám od pondělí do pátku k dispozici zákaznická linka, a to buď na telefonu nebo e-mailu.

Popron - inspirace na zajímavé dárky

Assortment

Nevíte, čím obdarovat své blízké? Zkuste netradiční dárky, které oslavence zaručeně potěší. Pokud má oblíbený seriál, pohádku nebo fotbalový klub, ideální dárek pro něj vyberete v kategorii Fan zboží. Neutrácejte za nákup výrobků zbytečně spoustu peněz a nejprve si prolistujte Popron leták tento týden s názvem Popron - Black Friday, který je plný slev.

Popron nabízí svým zákazníkům dopravu zdarma, a to v případě, že bude hodnota objednávky přesahovat 1499 Kč. Čekají tu na vás výrobky od známých značek, jako je Bestway, Dino, Hasbro, Lego nebo Trefl. Zboží si můžete nechat dovést až k vám domů, nebo si ho vyzvednout na vybrané pobočce Zásilkovny. Výhodou obchodu je i to, že doručuje také na Slovensko

Prohlédněte si Popron leták příští týden na Kimbinu

Kimbino App

Leták Popron už nemusíte nikde hledat. Kdykoliv si ho budete chtít prohlédnout, stačí, když si otevřete Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený. Budete tak mít stále přehled o tom, jaké slevy má pro vás tento prodejce přichystané. K jeho ještě pohodlnějšímu listování slouží aplikace Kimbino, kterou si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Popron leták tak budete mít neustále po ruce. Začněte používat online letáky a sami se přesvědčte, že ty papírové už vůbec k ničemu nepotřebujete. Díky online letákům tak nebudete mít věčně plnou schránku a na stole se vám přestanou tvořit hromady papírů s neplatnými akcemi.

Black Friday 2021

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Popron. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2021 v novém letáku obchodu Popron! Nejnovější leták s názvem Popron - Black Friday je platný od od pondelí 22.11.2021. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Popron. V kategorii Ostatní naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Sdílej

Kimbino
Zavřít
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
Popron leták
    Popron leták