Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Bonprix leták (01.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Bonprix

Bonprix

Stylové a přitom levné oblečení nabízí bonprix leták

3/5
Actual brochure

Máte rádi módu a pěkné oblečení? Pak je pro vás bonprix jako stvořený. V tomto internetovém obchodě najdete nejrůznější módní kousky pro každého člena rodiny. bonprix však nenabízí pouze oblečení, ale také obuv a doplňky, bytový textil, dekorace nebo svítidla. Přesvědčte se o jeho zajímavé akční nabídce sami a prohlédněte si leták bonprix, díky kterému můžete přivítat následující roční období v novém oblečení.

Akční leták bonprix vydává pokaždé s jinou platností. Vždy však platí minimálně měsíc, takže máte na nákup nového oblečení pokaždé dostatek času. bonprix zlevňuje své zboží v závislosti na ročním období, abyste si mohli koupit ve slevě takové kousky, které zrovna potřebujete. Aktuální leták bonprix platí od 01.07.2024 a můžete si ho prolistovat tady.

bonprix - úspěšný mezinárodní internetový prodejce s několikaletou zkušeností

Shop

Historie obchodu bonprix se začala psát 21. května 1986 v Německu. Nejprve se jednalo o malý kamenný obchod s ne příliš bohatou nabídkou sortimentu. Ta se však začala postupem času velmi rychle rozrůstat a už o pět let později bonprix expandoval do zahraničí, a to konkrétně do Francie. V dalších letech se rozšířil také do Itálie, Polska, Brazílie, Velké Británie a Ruska. Dnes je bonprix zastoupený ve více než třiceti zemích po celém světě.

Velký mezník v historii tohoto obchodu nastal v roce 1997, ve kterém došlo ke spuštění jeho e-shopu. Na český trh vstoupil bonprix v roce 2004. Výrobky si můžete objednat přímo z webových stránek bonprix.cz, nebo telefonicky, faxem či písemně vyplněním formuláře, který bývá součástí papírového katalogu bonprix. Na webových stránkách bonprix na vás čeká také tabulka velikostí, ve které si můžete jednoduše podle svých mír vybrat padnoucí oblečení.

S bonprix ušetříte díky jeho výrazným slevám

Assortment

bonprix leták tento týden s názvem Bonprix katalog Nová kolekce není zdaleka jediný způsob, jak můžete za nákup oblečení a obuvi ušetřit. bonprix má pro své věrné zákazníky připravenou řadu výhod. Pro členy klubu nabízí 10 % slevu na každou objednávku. Dále poskytuje různé slevové kódy, které naleznete na facebookových nebo webových stránkách obchodu.

bonprix nabízí oblečení, obuv a doplňky známých značek, jako je Kappa, Mustang, Disney, Rainbow nebo Venus. Čeká tu na vás také zboží vlastní značky bonprix, která je zastoupená ve všech kategoriích obchodu. bonprix není pouze úspěšný obchod, ale je to také místo, kam si můžete přijít pro užitečné rady, návody a články z různých oblastí života.

Díky Kimbinu budete vždy vědět, co nabízí bonprix leták příští týden

Kimbino App

Stále si ještě prohlížíte pouze papírový leták bonprix, a když vám domů nepřijde, tak nevíte, jaká je aktuální nabídka? To můžete jednoduše změnit! Stačí, když se budete pravidelně dívat na Kimbino.cz, kde bonprix leták vždy najdete. Budete tak mít neustálý přehled o aktuálních módních trendech. Pokud vám více vyhovuje práce s mobilním telefonem, můžete si do něj stáhnout aplikaci Kimbino a mít tak akční leták bonprix stále po ruce. Zapomeňte už jednou pro vždy na papírové letáky, které naši planetu zbytečně zatěžují, a to jednak při výrobě a pak i při likvidaci papíru. Online letáky jsou mnohem ekologičtější a hlavně je budete mít neustále po ruce.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA