Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Astratex leták
3/5

Astratex leták (01.05.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Astratex

Astratex

Astratex leták nabízí spodní prádlo v mnoha velikostech

3/5
Actual brochure

Kvalitní spodní prádlo by mělo být základem nejen pro každou ženu, ale i muže a děti - přece jen si jej každý den oblékáme jako první. Právě proto je pro vás připravený internetový obchod Astratex. Z jejich široké nabídky střihů, barev a vzorů si vybere opravdu každý. Spodní prádlo navíc nabízí v celém spektru velikostí - v případě podprsenek od 65/A až po 120/G a u kalhotek od XS až po 5XL. I muži si zde zaručeně vyberou. Pánské spodní prádlo je zde k dostání od velikosti XS až po 8XL. O široké nabídce a skvělých cenách vás také přesvědčí leták Astratex.

Akční leták Astratex vydává jednou za měsíc a obsahuje slevy ze všech kategorií obchodu. Na webových stránkách Astratex také naleznete kategorie výprodej a akce, kde nabízí ještě více zlevněného zboží. Aktuální leták Astratex spustil 01.05.2024 a můžete si ho prohlédnout tady.

Astratex - jeden z nejúspěšnějších českých internetových obchodů

Shop

Ke spuštění českého internetového obchodu Astratex došlo v roce 2000. Nejprve se zabýval prodejem podprsenek a kalhotek. Postupem času se jeho nabídka rozšiřovala a v současné době nabízí více než 200 000 produktů pro ženy, muže a děti. Veškeré zboží mají skladem, tudíž ho mohou ihned odesílat.

Astratex je pouze internetový obchod, takže si nové spodní prádlo můžete objednat jen z webových stránek astratex.cz. Nemusíte však mít obavy, že byste si zvolili špatnou velikost. Na webových stránkách je pro vás připravená tabulka velikostí, podle které snadno zjistíte, jakou velikost prádla si máte vybrat. Stačí jen, abyste si správně změřili dané partie vašeho těla. Pokud by vám prádlo přeci jen nesedělo, můžete ho vyměnit za jiné nebo požádat o vrácení peněz.

Astratex není pouze internetový obchod se spodním prádlem

Assortment

I když je Astratex známý pro svoji širokou nabídku spodního prádla, není to to jediné, co si v tomto obchodě můžete vybrat. Čeká tu na vás totiž také pestrá nabídka bytového textilu - povlečení, prostěradel, ručníků, potahů na sedačku nebo polštářů a dek. Nabízené spodní prádlo a bytový textil naleznete pod značkami Albina, Bellinda, Champion, Reebok nebo VEBA.

Internetový obchod má pro vás připravený nejen Astratex leták tento týden s názvem Astratex leták, ale také různé služby, které jistě oceníte. Můžete využít dopravu zdarma při objednávce nad 1 299 Kč, slevové kódy a pro registrované zákazníky zde čeká pokladnička, do které vám po každém nákupu vrátí 8 % z celkové uhrazené částky. Peníze vám v pokladničce zůstanou půl roku s tím, že je po tuto dobu můžete využít k úhradě dalšího nákupu.

Astratex leták příští týden naleznete spolehlivě na Kimbinu

Kimbino App

Chcete se nechat inspirovat módními trendy v oblasti spodního prádla? Pomůže vám s tím Kimbino.cz, jelikož má vás neustále připravený akční leták Astratex. Prohlížení online letáku Astratex pro vás bude ještě rychlejší a pohodlnější, když si do vašeho mobilního telefonu stáhnete aplikaci Kimbino, díky které budete mít nejen leták Astratex, ale i spoustu dalších neustále po ruce. Každý by se měl snažit žít ekologicky a nezatěžovat naši planetu víc, než je nezbytně nutné. Prvním takovým krokem může být používání online letáků, které naši přírodu oproti těm papírovým nijak nezatěžují.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA