Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Marks & Spencer leták (01.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Marks & Spencer

Marks & Spencer

Módní oblečení pro každého člena rodiny přináší za nízké ceny Marks & Spencer leták

3/5
Actual brochure

Řídíte se při nákupu oblečení pro vaši rodinu módními trendy? Pak jste tu správně! Obchod Marks & Spencer nabízí kvalitní a přitom levné oblečení pro muže, ženy a děti. Nespecializuje se však pouze na módu, ale také na domácí sortiment, jako je nádobí, ložní prádlo, ručníky, dekorace nebo závěsy. Chcete při vašem nákupu ušetřit? Podívejte se na leták Marks & Spencer, který je plný zlevněného zboží.

Akční leták Marks & Spencer připravuje několikrát do roka, aby uspokojil potřeby každého zákazníka. Pokud tedy v aktuálním letáku Marks & Spencer nenaleznete ve slevě zboží, které potřebujete, vyčkejte s jeho nákupem několik dní, než vyjde nový leták Marks & Spencer, ve které byste ho už najít mohli. Aktuální leták Marks & Spencer odstartoval 01.07.2024 a čeká na vás tady.

Marks & Spencer je úspěšný prodejce britské módy

Shop

Historie obchodu Marks & Spencer se začala psát již v roce 1884 v anglickém městě Leedsu, kde Michael Marks otevřel prodejní stánek s drobnými předměty. Módní nabídku obchod přidal až o pár let později. Například záznamy o první prodané podprsence sahají do roku 1926.

Marks & Spencer však nepůsobí pouze v Anglii, ale rozšířil se do více než třiceti zemí světa, jako je Česká republika, Finsko, Japonsko, Saudská Arábie nebo Spojené státy americké. Na našem území provozuje Marks & Spencer více než patnáct poboček, které naleznete ve městech, jako je Praha, České Budějovice, Ostrava, Plzeň, Karlovy Vary a Liberec. Pro váš pohodlný nákup z domova je vám k dispozici e-shop, který naleznete na webových stránkách marksandspencerstyle.cz.

Marks & Spencer nenabízí pouze módu a bytový sortiment, ale také jídlo

Assortment

Marks & Spencer se už od svého založení zabývá také prodejem potravin. V jeho nabídce naleznete ovoce, zeleninu, alkohol, dorty nebo maso. V České republice je však Marks & Spencer vyhledávaný především pro jeho módu, se kterou vás seznámí Marks & Spencer leták tento týden s názvem Marks & Spencer leták - New In Men. Naleznete v něm zlevněné oblečení značek Autograph, GOODMOVE, Per Una nebo vlastní značky M&S Collection.

Pokud chcete za nákup v obchodě Marks & Spencer ušetřit ještě více, staňte se členy jeho věrnostního klubu. Získáte díky němu speciální slevy a dozvíte se o nových kolekcích jako první. Za nákup navíc budete sbírat body, které následně proměníte v peněžitý kupón, který budete moci uplatnit při dalším nákupu.

Marks & Spencer leták příští týden vám s jistotou ukáže Kimbino

Kimbino App

Přemýšlíte, kde byste se mohli podívat na leták Marks & Spencer? Je to velmi jednoduché - stačí vám k tomu pouze internet a Kimbino.cz, kde je pro vás Marks & Spencer leták neustále připravený, takže si ho budete moci prohlédnout, kdykoliv budete chtít. Pokud upřednostňujete práci s mobilním telefonem, stáhněte si do něj aplikaci Kimbino, abyste si mohli leták Marks & Spencer prohlížet i v něm. Jak vidíte, k ničemu už nepotřebujete papírové letáky, které se vám doma stejně jenom pletly, i když jste si je třeba ani neprohlédli.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA