Najde se jen málo lidí, kteří by neznali obchod Dům barev. Patří totiž k lídrům českého trhu. Nabídka obchodu Dům barev je natolik široká, že si tu můžete koupit téměř vše, co potřebujete. Líbit se vám budou i ceny. Dům barev pravidelně nabízí něco nového a také spoustu zboží v akci. Co tu koupíte za výhodnou cenu už od 01.11.2019? Podívejte se tady! Výhodnými cenami vás možná překvapí také obchody 4home.cz, BAUMAX, Casarredo, CZ Nábytkář, Decodoma, Domestav, Eva supermarket, Globus Baumarkt, Hecht, HORNBACH.

Hledání nebylo úspěšné? Můžete odsud přejít přímo na oficiální domovskou webovku obchodu www.dumbarev.cz.

Zapomeňte na tištěné papírové letáky a plné schránky. Využíváním online letáků máte vždy k dispozici aktuální nabídku obchodu Dům barev, kdekoliv jste. Chránit životní prostředí, to není jen klišé. Jsme proto rádi, že i vy si prohlížíte aktuální nabídku obchodu Dům barev online a ne v papírovém letáku. Ušetří se tím spousta stromů. A nejen jich.

Teď je tak snadné šetřit nakupováním! Akční nabídka obchodu Dům barev bývá natolik výhodná, že dokáže ušetřit spoustu peněz. A jak na to, abyste už žádnou akci obchodu Dům barev nepromeškali? Je to snadné: přihlaste se k odběru novinek anebo si stáhněte naši aplikaci Kimbino.

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Dům barev. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu Dům barev! Nejnovější leták s názvem Dům barev - leták je platný od 01.11.2019 - 23.12.2019. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Dům barev. V kategorii Bydlení, nábytek naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.