Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Alphega lékárna leták (01.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Alphega lékárna

Alphega lékárna

Alphega lékárna leták přináší bohatou nabídku volně prodejných léků

3/5
Actual brochure

Trápí vás zdravotní potíže, ale nechce se vám k lékaři? Navštivte nejprve Alphega lékárnu, ve které naleznete širokou nabídku volně prodejných léčiv, které vás zbaví bolesti a nachlazení, které doprovází kašel, rýma nebo bolest v krku. Alphega lékárna je pro vás připravená i v případě, že jste zdraví a chcete si doma udělat zásobu léčiv, jak se říká, na horší časy. Prohlédněte si leták Alphega lékárna ať víte, jaké léky se vám nyní vyplatí koupit.

Akční leták Alphega lékárna spouští jednou za měsíc, takže do ní kvůli slevám nebudete muset chodit každý týden, ale bude vám stačit, když ji navštívíte na začátku nebo klidně až na konci měsíce. Aktuální leták Alphega lékárna nabízí zlevněné výrobky z různých kategorií, aby si v něm opravdu každý našel to, co potřebuje. Všechny slevy, které v Alphega lékárně platí od 01.07.2024, naleznete tady.

Alphega lékárna - síť evropských lékárníků s mnohaletou zkušeností

Shop

Historie Alphega lékárny sahá do roku 2001. O její rozvoj se stará společnost Alliance Healthcare, která je velkoobchodní divizí Walgreens Boots Alliance. Od svého vzniku se Alphega lékárna postupně rozšířila do devíti evropských zemí, jako je Česká republika, Francie, Německo, Španělsko nebo Velká Británie.

Na našem území působí Alphega lékárna od roku 2008 a už stihla otevřít přes dvě stě osmdesát poboček, které jsou rozmístěné po celé republice do měst, jako je Brno, Jihlava, Praha, Prostějov, Kroměříž nebo České Budějovice. Než se do lékárny vydáte, podívejte se na webové stránky alphega-lekarna.cz, kde naleznete přehled všech lékáren včetně jejich otevírací doby, která se u každé lehce liší.

Alphega lékárna nabízí pomoc od akutní nemoci i při posilování imunity

Assortment

Důležité není jen myslet na včasnou léčbu nemoci, ale především na její prevenci. Alphega lékárna má proto pro vás připravenou širokou nabídku doplňků stravy, které posílí váš imunitní systém. Prohlédněte si, co si pro vás připravil Alphega lékárna leták tento týden s názvem Alphega lékárna leták. Obvykle se můžete těšit na léky a doplňky stravy značek, jako je Bepanthen, BIOPRON, Sudocrem, QUIXX nebo WALMARK za skvělé ceny.

Alphega lékárnu můžete vyhledat také v případě, že potřebujete pomoci při odvykání kouření a zlepšení životního stylu, nebo chcete zjistit věk vašich cév a plic či změřit krevní tlak. Alphega lékárna má pro vás také připravený speciální magazín, který vychází jednou za dva měsíce a obsahuje zajímavé články, které jsou spojené s aktuálním ročním obdobím.

Alphega lékárna leták příští týden na vás už teď čeká na Kimbinu

Kimbino App

Nepropásněte možnost nakoupit si léky nebo doplňky stravy ve slevě a pravidelně sledujte Kimbino.cz, kde je pro vás leták Alphega lékárna neustále připravený. Chcete mít Alphega lékárna leták doslova po ruce? Stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, díky které si ho budete moci prohlížet i v něm. Vyměňte online letáky za ty papírové, které jsou mnohem ekologičtější, protože pro jejich výrobu nejsou potřeba ani stromy a ani velké množství vody a navíc se vám doma nebudou nikde plést.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Oční kapky
Náplast
Vitamin c
Repelent
Bioderma
Sudocrem
Ibalgin
Ladival

Další letáky z kategorie

REKLAMA