Kimbino
Kimbino

Siko koupelny leták (11.09.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Siko koupelny
REKLAMA

Siko koupelny leták

S vybudováním nové koupelny a kuchyně vám pomůže kdo jiný než leták SIKO koupelny

3/5
Actual brochure

Nelíbí se vám vaše stávající koupelna a kuchyně nebo stavíte od základu novou? Pak jistě přemýšlíte, jak tyto dvě důležité místnosti zařídit, aby vám maximálně vyhovovaly. Svěřte se do rukou odborníků ze SIKO koupelny. V obchodě naleznete širokou nabídku sprchových koutů, van, umyvadel, obkladů, kuchyňských linek, elektrospotřebičů do kuchyně a nově také interiérových dveří. Když si prohlédnete SIKO koupelny leták, zjistíte nejen jaký nabízí sortiment, ale hlavně s jakou slevou.

Akční leták SIKO koupelny vydává jen jednou za jeden až dva roky. Na nákup nového koupelnového nebo kuchyňského vybavení tedy máte dostatek času, takže si ho můžete nejprve pořádně promyslet, abyste později vašeho výběru nelitovali. Aktuální leták SIKO koupelny, který je spuštěný od 11.09.2023, si můžete prolistovat tady.

SIKO koupelny - úspěšný český prodejce koupelnového a kuchyňského vybavení

Shop

Historie firmy SIKO koupelny sahá až do roku 1991, ve kterém se Jaroslava Valová se svým manželem rozhodla, že si založí vlastní podnik. Zkratka SIKO je složená z prvních písmen slov stavební izolace, keramika a obklady. I když začátky podnikání nebyly snadné, podařilo se manželům Valovým postupem času vybudovat silnou a prosperující firmu. 

Pro SIKO byl zásadní rok 1995, ve kterém vznikla v Čimelicích velkoobchodní základna s velkým skladovým prostorem. O šest let později firma SIKO expandovala do Prahy na Černý Most, kde vznikla první kamenná prodejna obchodu. V roce 2012 rozšířil tento prodejce svůj sortiment také o kuchyňské vybavení. V současné době provozuje SIKO koupelny na našem území více než třicet poboček, které naleznete ve městech, jako je Plzeň, Brno, Znojmo, Tábor, Zlín a Praha. Na webových stránkách siko.cz je pro vás také připravený internetový obchod, který vám usnadní nákup nového koupelnového a kuchyňského vybavení.

SIKO koupelny však nepůsobí pouze v České republice, ale od roku 2010 také na Slovensku, kde bylo doposud vybudováno jedenáct prodejen, které se nachází ve městech, jako je Bratislava, Žilina, Košice, Banská Bystrica nebo Nitra.

SIKO koupelny je specialista nejen na prodej, ale také na služby

Assortment

SIKO koupelny má pro vás připravenou širokou nabídku zboží, se kterou vás seznámí SIKO koupelny leták tento týden s názvem Siko koupelny Katalog Koupelny 2023/2024, abyste věděli, na jaké produkty byste se při nákupu měli zaměřit, aby se vám podařilo ušetřit. Čekají tu na vás výrobky oblíbených značek, jako je Anima, Geberit, Grund, AEG nebo Mora.

Kromě zboží můžete však v SIKO využít také celou řadu služeb, jako je koupelna a kuchyně na klíč, projektový konzultant nebo plánovač koupelny a kuchyně.

SIKO koupelny leták příští týden na vás neustále čeká na Kimbinu

Kimbino App

Vyzkoušeli jste už k prohlížení akčního letáku SIKO koupelny Kimbino.cz? Kdykoliv se tak rozhodnete, že chcete oživit vaši koupelnu nebo kuchyni, jednoduše zjistíte, jaké výrobky momentálně nabízejí v akci. Leták SIKO koupelny však můžete mít i ve vašem mobilním telefonu a to v případě, že si do něho stáhnete aplikaci Kimbino. Výroba online letáků naši přírodu nijak nezatěžuje, proto je jejich prohlížení mnohem ekologičtější. vůli produkci papíru jsou totiž neustále kácené stromy, které naše planeta potřebuje pro výrobu kyslíku.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Konvice
Rošt
Regál
Police
Zásuvka
Skříňka
Umyvadlo
Wc
Radiátor
Vana
Sprchový kout
Koš
Zrcadlo
Desky
Rozprašovač
Síť
Miska
Hadice
Bidet
Stolička

Další letáky z kategorie

REKLAMA