Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Cellbes leták (20.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Cellbes

Cellbes

Ušetřete při nákupu oblečení, obuvi a doplňků a prohlédněte si Cellbes leták

3/5
Actual brochure

Alespoň jednou za rok je potřeba pořádně obměnit šatník a jedním z obchodů, který vám s tímto úkolem pomůže, je internetový obchod Cellbes, který má pro vás připravenou bohatou nabídku dámské a pánské módy ve velikosti od 34 do 64. Na své si zde přijdou zastánci společenského, sportovního i volnočasového oblečení. Cellbes nenabízí pouze módu, ale také bytový sortiment, jako jsou koberce, záclony, ubrusy, dekorace nebo ložní prádlo. Přesvědčte se sami a prohlédněte si leták Cellbes, který nabízí výrobky za zvýhodněné ceny.

Akční leták Cellbes vydává vždy na dva měsíce a přináší slevy dosahující až 25 %. Naleznete v něm výrobky napříč všemi kategoriemi obchodu, takže si v něm vybere každý to, co právě potřebuje. Aktuální leták Cellbes platí od 20.06.2024 a můžete si ho prohlédnout tady.

Cellbes - úspěšný zahraniční prodejce módy

Shop

Švédská společnost Cellbes je na trhu s módou už více než šedesát let. Zprvu nabízela pouze japonské plátno, které šlo úspěšně na odbyt a společnost se tak postupem času začala rozrůstat. V současné době nabízí více než 15 000 produktů.

Za dobu svého působení si vybudovala velmi významné postavení a rozšířila se do okolních evropských zemí, mezi kterými nechybí Finsko, Estonsko, Polsko, Slovensko ani Česká republika. Oblečení si z Cellbes můžete objednat prostřednictvím jejich papírového katalogu nebo jednoduše z webových stránek cellbes.cz, na kterých naleznete nejen výrobky, ale také tabulku velikostí, která vám usnadní výběr toho správného oblečení.

Díky věrnostnímu programu vždy ušetříte

Assortment

Chtěli byste při nákupu v e-shopu Cellbes ještě více ušetřit? Cellbes leták tento týden s názvem Cellbes nabídka sice přináší zlevněné zboží, ale když se stanete členy jeho věrnostního programu, získáte až 10 % slevu na vaše nákupy a navíc také dopravu zdarma. Výše slevy je přímo úměrná vaší útratě v tomto obchodě.

Cellbes však nabízí výhody i pro neregistrované zákazníky. Čeká tu na vás doprava zdarma, a to v případě, že hodnota vaší objednávky přesáhne 2 500 Kč. Pokud váháte nad nákupem oblečení přes internet na základě obavy, že vám nebude sedět, tak dále neváhejte, máte totiž možnost ho do třiceti dnů vrátit. V nabídce e-shopu Cellbes nechybí ověřené módní značky, jako je Caprice, Duffy, Novita, Pulz nebo Tamaris, ale také oblečení vlastní značky Cellbes, které je zastoupené ve všech kategoriích obchodu.

Cellbes leták příští týden vám už neuteče, když se budete pravidelně dívat na Kimbino

Kimbino App

Lámete si hlavu nad tím, jak si můžete prohlédnout leták Cellbes? Zkuste využít Kimbino.cz, kde máte aktuální nabídku neustále k dispozici. Už se tak nestane, že byste propásli nějaké zajímavé slevy na oblečení. Prohlížení online letáku Cellbes pro vás bude ještě pohodlnější, když si do vašeho mobilního telefonu stáhnete aplikaci Kimbino. Nemusíte tak už spoléhat na papírové letáky, které pro naši planetu představují další zbytečný odpad.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA