Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Super Zoo leták + akční nabídka v ESHOPu

REKLAMA
Super Zoo

Super Zoo leták

Akční leták Super Zoo potěší domácí mazlíčky i páníčky

3/5
Actual brochure

Ať už máte doma kočku, psa, morče nebo jiné zvířátko, tak se vám zajisté vyplatí podívat se na akční leták Super Zoo, kde naleznete krmivo i hračky za výhodné ceny. Obchod s více než stovkou prodejen, které mají navíc ve většině případů i víkendový provoz, nabízí širokou škálu pamlsků, pelíšků a všeho potřebného pro spokojený život vašeho mazlíčka.

Chov domácích mazlíčků není levná záležitost, a tak se určitě podívejte do aktuálního letáku Super Zoo, který platí od 01.07.2024, a najdete ho tady.

Super Zoo - jednička v péči o mazlíčky

Shop

Obchod Super Zoo je skvělou volbou pro všechny chovatele domácích mazlíčků. Má prodejny po celé republice, a to například ve městech, jako je Praha, České Budějovice, Pardubice, Ostrava, Plzeň a Prostějov. Kromě toho provozuje i e-shop, ze kterého si můžete objednat produkty na prodejnu. Seznam všech poboček včetně otevírací doby a zmíněného e-shopu naleznete na webu superzoo.cz.

V obchodě Super Zoo se také snaží pomáhat zvířatům, která neměla takové štěstí, aby vyrůstala v pečujícím domově. S letákem Super Zoo nejen ušetříte, ale můžete na prodejně přispět třeba do klasické předvánoční sbírky – nákupem věcí, které jsou potřeba v útulcích.

A pokud byste v tomto obchodě nenašli, co potřebujete, můžete zkusit štěstí jiných prodejců z kategorie Ostatní. Patří mezi ně například POMPO, Popron, Prior, SEVT, Sparkys, Shell smart club, Knižní klub, Dráčik, TESCOMA a Tchibo.

Pro kvalitní hračky a krmivo pro zvířata jedině do Super Zoo

Assortment

Sortiment obchodu Super Zoo zahrnuje potřeby pro psy, kočky, drobné savce a ptáky, stejně jako pro akvaristiku a teraristiku. Na prodejnách si dokonce můžete vybrat i samotná zvířátka. Najdete tu vše – od trávy pro kočky přes hračky všeho druhu až po vitamíny pro rybičky.

Zajímavostí tohoto obchodu je, že nabízí také různé speciální kolekce, které jsou ve spolupráci s Disney nebo komiksy Marvel či DC. Můžete si tedy pro svého mazlíčka pořídit třeba pelíšek s motivem Minnie nebo Spidermana. Pokud byste nenašli v letáku Super Zoo přesně to, co hledáte, tak se určitě neváhejte podívat do samotné prodejny, kde si můžete zřídit věrnostní kartu, a získat tak další slevy.

Pokud vás zajímají aktuální akce, tak se určitě podívejte na nejnovější leták Super Zoo, který nese název Super Zoo - Black Friday.

Nepropásněte už žádnou akci díky webu Kimbino

Kimbino App

Chcete si naplánovat, kam vyrazíte na nákup, abyste co nejvíce ušetřili? S portálem Kimbino.cz to není žádný problém, jednoduše si zde najdete všechny letáky, které vás zajímají. Dalším plusem využívání Kimbino letáků je rozhodně udržitelnost. Už žádné zbytečné plýtvání papírem a rozvozem letáků až k vám domů.

Pokud chcete mít všechny akce po ruce i v obchodě, není nic jednoduššího, než si stáhnout aplikaci Kimbino, kde si během chvilky najdete všechny akční nabídky, které vás zajímají.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA