Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Super Zoo leták
3/5

Super Zoo leták + akční nabídka v ESHOPu

Super Zoo leták

Akční leták Super Zoo potěší domácí mazlíčky i páníčky

3/5
Actual brochure

Ať už máte doma kočku, psa, morče nebo jiné zvířátko, tak se vám zajisté vyplatí podívat se na akční leták Super Zoo, kde naleznete krmivo i hračky za výhodné ceny. Obchod s více než stovkou prodejen, které mají navíc ve většině případů i víkendový provoz, nabízí širokou škálu pamlsků, pelíšků a všeho potřebného pro spokojený život vašeho mazlíčka.

Chov domácích mazlíčků není levná záležitost, a tak se určitě podívejte do aktuálního letáku Super Zoo, který platí od 01.04.2024, a najdete ho tady.

Super Zoo - jednička v péči o mazlíčky

Shop

Obchod Super Zoo je skvělou volbou pro všechny chovatele domácích mazlíčků. Má prodejny po celé republice, a to například ve městech, jako je Praha, České Budějovice, Pardubice, Ostrava, Plzeň a Prostějov. Kromě toho provozuje i e-shop, ze kterého si můžete objednat produkty na prodejnu. Seznam všech poboček včetně otevírací doby a zmíněného e-shopu naleznete na webu superzoo.cz.

V obchodě Super Zoo se také snaží pomáhat zvířatům, která neměla takové štěstí, aby vyrůstala v pečujícím domově. S letákem Super Zoo nejen ušetříte, ale můžete na prodejně přispět třeba do klasické předvánoční sbírky – nákupem věcí, které jsou potřeba v útulcích.

A pokud byste v tomto obchodě nenašli, co potřebujete, můžete zkusit štěstí jiných prodejců z kategorie Ostatní. Patří mezi ně například POMPO, Popron, Prior, SEVT, Sparkys, Shell smart club, Knižní klub, Dráčik, TESCOMA a Tchibo.

Pro kvalitní hračky a krmivo pro zvířata jedině do Super Zoo

Assortment

Sortiment obchodu Super Zoo zahrnuje potřeby pro psy, kočky, drobné savce a ptáky, stejně jako pro akvaristiku a teraristiku. Na prodejnách si dokonce můžete vybrat i samotná zvířátka. Najdete tu vše – od trávy pro kočky přes hračky všeho druhu až po vitamíny pro rybičky.

Zajímavostí tohoto obchodu je, že nabízí také různé speciální kolekce, které jsou ve spolupráci s Disney nebo komiksy Marvel či DC. Můžete si tedy pro svého mazlíčka pořídit třeba pelíšek s motivem Minnie nebo Spidermana. Pokud byste nenašli v letáku Super Zoo přesně to, co hledáte, tak se určitě neváhejte podívat do samotné prodejny, kde si můžete zřídit věrnostní kartu, a získat tak další slevy.

Pokud vás zajímají aktuální akce, tak se určitě podívejte na nejnovější leták Super Zoo, který nese název Super Zoo nabídka.

Nepropásněte už žádnou akci díky webu Kimbino

Kimbino App

Chcete si naplánovat, kam vyrazíte na nákup, abyste co nejvíce ušetřili? S portálem Kimbino.cz to není žádný problém, jednoduše si zde najdete všechny letáky, které vás zajímají. Dalším plusem využívání Kimbino letáků je rozhodně udržitelnost. Už žádné zbytečné plýtvání papírem a rozvozem letáků až k vám domů.

Pokud chcete mít všechny akce po ruce i v obchodě, není nic jednoduššího, než si stáhnout aplikaci Kimbino, kde si během chvilky najdete všechny akční nabídky, které vás zajímají.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA
Vyhledávání
Kimbino
Super Zoo leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.