Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Koberce Trend leták (01.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Koberce Trend

Koberce Trend leták

Koberce Trend leták přináší koberce nejen pro váš domov, ale i pro vaši zahradu

3/5
Actual brochure

Výběr správné podlahové krytiny představuje zásadní krok při zařizování bydlení. Někdo nedá dopustit na vinylovou nebo PVC podlahu, která se snadno udržuje, zatímco někomu jinému zase více vyhovují měkké koberce. Skvělým kompromisem se může stát podlaha z vinylu nebo PVC pokrytá běhouny nebo kusovými koberci. Koberce Trend však nenabízí jen interiérové podlahové krytiny - v jejich nabídce naleznete také travní koberce pro vaši zahradu. Neplaťte za novou podlahu víc, než je nezbytně nutné, a podívejte se na leták Koberce Trend, ve kterém naleznete zboží s výraznými slevami.

Akční leták Koberce Trend na vás čeká jednou za měsíc v podobě různých zajímavých akcí. Spolu s nimi naleznete na webových stránkách obchodu Koberce Trend kategorii výprodej, ve které na vás rovněž čekají různé zlevněné podlahové krytiny. Aktuální leták Koberce Trend platí od 01.07.2024 a prohlédnout si ho můžete tady.

Koberce Trend se zabývá prodejem podlahové krytiny už více než dvacet let

Shop

Mezinárodní obchodní řetězec Koberce Trend vznikl roku 1996 a působí v České a Slovenské republice. Už od samého vzniku si tento prodejce začal budovat významné postavení na českém trhu a dostal se až na jeho vrchol - Koberce Trend totiž u nás patří mezi největší obchodní řetězec v prodeji metrážových a kusových koberců, vinylových a PVC podlah a podlahových doplňků.

Podlahovou krytinu si můžete objednat prostřednictvím e-shopu Koberce Trend, který naleznete na webových stránkách koberce-trend.cz nebo si ji můžete vybrat v jedné z více než padesáti prodejen, které vám jsou k dispozici ve městech, jako je Praha, Kopřivnice, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Bohumín a Rokycany. Všechny kamenné obchody jsou otevřené od pondělí do soboty. Pokud byste potřebovali pomoci s objednávkou přes internetový obchod, každý všední den je vám k dispozici také zákaznická linka, na které vám vyškolený personál se vším rád poradí.

Netroufáte si na položení nové podlahové krytiny? I s tím vám Koberce Trend pomůže

Assortment

V prodejně Koberce Trend si podlahovou krytinu nejen koupíte, ale čeká tu na vás také řada doplňkových služeb, jako je poradenství, řezání podlahové krytiny na míru, obšívání koberců a profesionální pokládka krytiny. Díky těmto službám pro vás bude výběr i samotná pokládka nové podlahy mnohem jednodušší.

Levnější nákup vám usnadní Koberce Trend leták tento týden s názvem Koberce Trend leták, díky kterému zjistíte, jaká podlahová krytina je momentálně cenově zvýhodněná. Kromě toho má pro vás tento prodejce připravený také věrnostní program Trend Family. Abyste se mohli stát jeho členem, stačí, když v obchodě Koberce Trend uděláte nákup v hodnotě 2 200 Kč a více a vyplníte přihlášku do tohoto programu. Pro členy Trend Family jsou zde připravené výrazné slevy na nákup.

O akční nabídce obchodu Koberce Trend se dozvíte pohodlně díky Kimbinu

Kimbino App

Chtěli byste zútulnit váš domov pěkným kusovým kobercem nebo vybíráte rovnou celou podlahovou krytinu a nevíte, jaké zlevněné výrobky Koberce Trend nabízí? Pravidelně sledujte Kimbino.cz nebo vybavte váš mobilní telefon aplikací Kimbino, kde na vás vždy čeká Koberce Trend leták příští týden, díky kterému se o akcích v tomto i dalších obchodech dozvíte včas. Sledování online letáků je pohodlné a ekologické, jelikož oproti papírovým letákům netvoří žádný zbytečný odpad, který se musí likvidovat.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA