Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Shell smart club leták
3/5

Shell smart club leták (01.01.2024) - aktuální akční letáky

Shell ClubSmart

Shell ClubSmart leták vás seznámí s výhodami tankování u čerpací stanice Shell

3/5
Actual brochure

Žádný motorista se neobejde bez pohonných hmot, ať už nafty nebo benzínu, proto musí téměř každou cestu zkombinovat s návštěvou čerpací stanice. Spojte příjemné s užitečným a začněte tankovat na čerpacích stanicích Shell, kde do svého jednostopého nebo dvoustopého vozidla natankujete kvalitní palivo a ještě získáte spoustu výhod za nákup, a to díky Shell ClubSmart. Na co se můžete u této benzinové pumpy těšit vám ukáže leták Shell ClubSmart.

Akční leták Shell ClubSmart je celý rok stejný, abyste stihli využít všechny odměny, které vám nabízí. Aktuální leták Shell ClubSmart je v platnosti od 01.01.2024 a čeká na vás tady.

Shell ClubSmart - oblíbené místo motoristů

Shop

Shell ClubSmart je věrnostní program čerpacích stanic Shell, které jsou rozmístěné po celé České republice. Stát se členem Shell ClubSmart je velice jednoduché. Stačí, když se zastavíte na některé čerpací stanici Shell, kde vám vystaví Shell kartu, se kterou si poté na webových stránkách shellsmart.com vytvoříte online účet. Potom už jen sbíráte body za tankování paliva, nákup v prodejně Shell nebo mytí vašeho auta.

Veškeré informace o Shell ClubSmart jsou pro vás připravené na jejich webových stránkách. Kromě toho tam na vás čeká také katalog odměn, ve kterém zjistíte, na jaké odměny se můžete těšit a kolik bodů potřebujete k jejich získání.

Shell ClubSmart - výhody pro každého

Assortment

Chcete mít neustálý přehled o nabídkách této čerpací stanice? Stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Shell, ve které zjistíte stav svých bodů, jaká je nabídka věrnostního programu, kde se nachází nejbližší čerpací stanice Shell a také zde najdete telefonní kontakt na asistenční službou Allianz Assistance.

Shell ClubSmart spolupracuje s partnery Booking.com a Rentalcars.com. Pokud si přes ně vyberete dovolenou, získáte další body na svůj Shell ClubSmart účet. S veškerými výhodami tohoto programu vás seznámí Shell ClubSmart leták tento týden s názvem Shell smart club nabídka.

Díky Kimbinu budete mít Shell ClubSmart leták neustále po ruce

Kimbino App

Abyste věděli, kolik bodů máte na vašem Shell ClubSmart účtu k dispozici, pravidelně ho sledujte a pak se podívejte na Kimbino.cz, kde na vás čeká Shell ClubSmart leták příští týden, ve kterém zjistíte, jaké odměny si můžete za vaše nasbírané body vybrat. K pohodlnějšímu prohlížení online letáků slouží aplikace Kimbino, kterou můžete vybavit váš mobilní telefon. Přestaňte spoléhat jen na papírové letáky a vyměňte je za jejich elektronickou podobu, která je mnohem pohodlnější a hlavně ekologičtější.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA
Vyhledávání
Kimbino

Neexistují žádné pobočky

Zaregistruj se a využij všechny výhody.