Kimbino
Kimbino

H&M leták (příštího týdne) - aktuální akční letáky

REKLAMA
H&M
REKLAMA

H&M

Výhodný nákup oblečení, bot a doplňků vám umožní H&M leták

3/5
Actual brochure

Patříte mezi milovníky módy, kteří mají plný šatník oblečení, botník překypující botami a šuplík, který přes všechny ty doplňky nejde ani zavřít? Pak jistě znáte obchod H&M, který nabízí nejrůznější dámskou, pánskou a dětskou módu. Věděli jste ale, že v tomto obchodě naleznete také domácí potřeby, jako jsou dekorace, povlečení, koberce, nádobí, ale i hračky pro děti? Pokud nevěříte, že je nabídka obchodu H&M tak rozmanitá, podívejte se na leták H&M, který vás o tom rychle přesvědčí.

Nový akční leták H&M je pro vás připravený každý měsíc a současně jich vychází více, takže se můžete těšit na leták H&M, který je zaměřený zvlášť na dámskou, pánskou, nebo dětskou módu. Můžete si tak prohlédnout pouze leták s takovým oblečením, které momentálně potřebujete. Aktuální leták H&M je spuštěný od příštího týdne a prolistovat se dá na naší webové stránce.

H&M - světoznámý prodejce módy a domácích potřeb

Shop

Obchod H&M vznikl v roce 1947 ve švédském městě Västerås s názvem Hennes. Zprvu se jednalo pouze o prodejnu s dámskou módou. Obchod si postupně získával u lidí stále větší oblibu, což vedlo k otevírání dalších prodejen. V roce 1968 koupil Hennes společnost Mauritz Widforss, což vedlo ke změně názvu obchodu na Hennes & Mauritz - odtud pochází zkratka H&M. Postupně se do nabídky obchodu přidalo také pánské a dětské oblečení, čímž se opět rozšířilo spektrum oslovených zákazníků.

H&M působí ve více než padesáti zemích světa, mezi kterými nechybí Velká Británie, Norsko, Belgie, Francie ani Česká Republika. Od roku 2000 působí H&M v USA a o sedm let později se rozšířil také do Číny.

Na našem území můžete H&M navštívit ve městech, jako je Praha, Plzeň, Brno, Ostrava, Karlovy Vary a Liberec. Pokud se vám nechce pro nové oblečení do prodejny, můžete si ho vybrat na webových stránkách hm.com, které slouží zároveň i jako e-shop. Zboží si můžete nechat doručit až k vám domů nebo si ho vyzvednout na některém odběrném místě.

H&M nabízí spoustu výhod

Assortment

Pokud často nakupujete v obchodě H&M, zapojte se do jeho věrnostního klubu, díky kterému získáte celou řadu výhod, jako jsou ještě větší slevy, doprava zdarma při nákupu nad 800 Kč, narozeninová nabídka nebo elektronické účtenky. H&M leták tento týden s názvem H&M leták tak není jediný způsob, jak můžete v tomto obchodě ušetřit. Kromě věrnostního programu má pro vás H&M připravené také dárkové poukazy, které budou skvělým dárkem pro vaše blízké.

V obchodě H&M si můžete vybrat zboží podle konceptu Premium Quality, Conscious, Trend, Modern Classic nebo L.O.G.G. Čekají tu na vás také tipy na nejnovější módní trendy, takže s oblečením z H&M budete vždy IN. Pokud si o módě rádi čtete, prohlédněte si magazín H&M, ve kterém naleznete spoustu zajímavých článků a inspirace.

H&M leták příští týden naleznete neustále na Kimbinu

Kimbino App

Lámete si hlavu nad tím, kde si můžete prohlédnout leták H&M, když vám nechodí domů do schránky? Otevřete si Kimbino.cz, kde na vás čeká neustále. Nemusíte tak už doufat, že vám ho pošťačka hodí do schránky. Sledování online letáků je mnohem pohodlnější, protože se na ně můžete podívat, kdykoliv si vzpomenete. Komfortní je také prohlížení letáku H&M ve vašem mobilním telefonu, které je možné díky aplikaci Kimbino. Zapomeňte tak už jednou pro vždy na papírové letáky, které představují pro naši přírodu velkou zátěž, jelikož se kvůli jejich výrobě neustále kácí stromy a spotřebovává velké množství vody.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA