Rossmann leták
3.5/5

Rossmann leták (18.01.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Rossmann

Rossmann leták vám zpříjemní nakupování drogistického zboží

3.5/5
Actual brochure

Nakupujete pokaždé v jiné drogerii, protože vás žádná ještě neuchvátila natolik, abyste jí zůstali věrní? Vyzkoušejte Rossmann a uvidíte, že si ji zamilujete. Je totiž plná různých výrobků, a to od přípravků pro péči o pleť a tělo, přes hygienické a dětské potřeby, až po zboží pro vaše čtyřnohé parťáky. Rossmann samozřejmě myslí také na muže a děti, takže zde nakoupíte drogerii pro všechny členy rodiny. Prolistujte si před nákupem leták Rossmann, který vás seznámí s rozmanitostí sortimentu a jeho skvělými cenami.

Akční leták Rossmann vychází každých čtrnáct dní ve středu a pokaždé překypuje slevami a akcemi 2 + 1 zdarma. Každý leták Rossmann obsahuje slevy přes 40 %, takže se jejich nákup opravdu vyplatí. Nepropásněte současnou akční nabídku a prohlédněte si už nyní aktuální leták Rossmann, který platí od 18.01.2023 a čeká na vás tady.

Rossmann - drogerie německého původu

Shop

Historie drogerie Rossmann sahá do roku 1972, ve kterém pan Dirk Roβmann založil první samoobslužnou drogerii v německém městě Hannoveru. Drogerie Rossmann sklízí od samého počátku velký úspěch, což přispělo k rychlému otevírání dalších poboček.

V roce 1993 začal Rossmann pronikat do okolních evropských zemí. Prvními bylo Polsko a Maďarsko a v dalších letech se k nim přidala také Česká republika, Turecko, Albánie a Kosovo. Na náš trh vstoupil Rossmann v roce 1994 a od té doby otevřel už více než sto čtyřicet prodejen, které tak nechybí ani v menších městech, jako je Praha, Ostrava, Plzeň, Brno, Zlín a Liberec. Přehlednou nabídku sortimentu a seznam všech otevřených poboček je pro vás k dispozici na webových stránkách rossmann.cz.

Rossmann - společnost, která myslí na přírodu

Assortment

Nejen, že drogerie Rossmann nabízí kvalitní kosmetiku, ale také při výrobě vlastních produktů myslí na přírodu. Každý rok Rossmann získává certifikát za úsporu energií od obalové společnosti EKO-KOM, zapojuje se do ekologické likvidace elektrospotřebičů a baterií, za což si zasloužil certifikát od REMA Systém a ve vybraných prodejnách mají zákazníci možnost nákupu drogerie bez obalu.

Rossmann zákazníkům umožňuje nákup osvědčených značek, jako je Dove, Fa, Nivea, Persil nebo Sensodyne. Má ale také připravenou bohatou nabídku vlastních privátních značek, jako je Babydream, Domol, enerBiO, RIVAL nebo Winston, které mají své zastoupení ve všech kategoriích obchodu Rossmann a narazíte na ně také v Rossmann letáku tento týden s názvem Rossmann - leták.

Pohodlné prohlédnutí letáku Rossmann vám zajistí Kimbino

Kimbino App

Stále ještě využíváte papírové letáky k tomu, abyste si udělali přehled o aktuálních slevách? V dnešní době existuje mnohem jednodušší způsob - online letáky, ve kterých jsou stejné akce, jako v těch papírových a navíc se na ně můžete podívat, kdykoliv si vzpomenete. Přesvědčte se sami a podívejte se na Kimbino.cz nebo si do vašeho mobilního telefonu stáhněte aplikaci Kimbino, kde na vás čeká jednak Rossmann leták příští týden, ale také letáky dalších oblíbených obchodů. Sami si potvrdíte, že papírové letáky už k ničemu nepotřebujete a uděláte prospěšnou věc pro přírodu. Každý z nás svým používáním online letáků může omezit výrobu papíru, a tím pádem i kácení stromů a spotřebu vody.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Rossmann leták
Rossmann leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.