Kimbino
Kimbino

Rossmann leták 19.06.2024 - Aktuální akční letáky

REKLAMA
Rossmann
REKLAMA

Rossmann leták

Rossmann leták vám zpříjemní nakupování drogistického zboží

3.5/5
Actual brochure

Nakupujete pokaždé v jiné drogerii, protože vás žádná ještě neuchvátila natolik, abyste jí zůstali věrní? Vyzkoušejte Rossmann a uvidíte, že si ji zamilujete. Je totiž plná různých výrobků, a to od přípravků pro péči o pleť a tělo, přes hygienické a dětské potřeby, až po zboží pro vaše čtyřnohé parťáky. Rossmann samozřejmě myslí také na muže a děti, takže zde nakoupíte drogerii pro všechny členy rodiny. Prolistujte si před nákupem leták Rossmann, který vás seznámí s rozmanitostí sortimentu a jeho skvělými cenami. Aktuální leták Rossmann vychází pravidelně každé 2 týdny s akční nabídkou. Na Kimbině najdete i příští leták Rossmann drogerie s dostatečným předstihem, aby vám žádná akční nabídka již neunikla a vy tak ušetříte čas a peníze.

Akční leták Rossmann tedy vychází každých čtrnáct dní ve středu a pokaždé překypuje slevami a akcemi 2 + 1 zdarma. Každý leták Rossmann obsahuje slevy přes 40 %, takže se jejich nákup opravdu vyplatí. Nepropásněte současnou akční nabídku a prohlédněte si už nyní aktuální leták Rossmann, který platí od 05.06.2024 a čeká na vás tady.

Rossmann - drogerie německého původu

Shop

Historie drogerie Rossmann sahá do roku 1972, ve kterém pan Dirk Roβmann založil první samoobslužnou drogerii v německém městě Hannoveru. Drogerie Rossmann sklízí od samého počátku velký úspěch, což přispělo k rychlému otevírání dalších poboček.

V roce 1993 začal Rossmann pronikat do okolních evropských zemí. Prvními bylo Polsko a Maďarsko a v dalších letech se k nim přidala také Česká republika, Turecko, Albánie a Kosovo. Na náš trh vstoupil Rossmann v roce 1994 a od té doby otevřel už více než sto čtyřicet prodejen, které tak nechybí ani v menších městech, jako je Praha, Ostrava, Plzeň, Brno, Zlín a Liberec. Přehlednou nabídku sortimentu a seznam všech otevřených poboček je pro vás k dispozici na webových stránkách rossmann.cz.

Rossmann nabízí také věrnostní program Rossmann Club, který nabízí registrovaným zákazníkům řadu slev a výhod - uvítací kupón, různé exkluzivní nabídky a akce, slevy za věrnost a podobně. Sbírání bodů za nákupy umožňuje výměnu za slevové kupóny. Součástí je také dětský program Rossmánek, který je určen pro budoucí maminky a rodiny s dětmi. E-shop dostupný přes mobilní aplikaci Rossmann Club usnadňuje nakupování, umožňuje využití speciálních slev a nabízí flexibilitu v podobě doručení domů nebo vyzvednutí na prodejně. Tento přístup nejen zvyšuje pohodlí zákazníků, ale také posiluje jejich vztah s obchodním řetězcem Rossmann, čímž podporuje zákaznickou loajalitu a spokojenost.

Rossmann se vyznačuje vynikajícím postavením na trhu, což potvrzují jeho úspěchy v mnoha soutěžích a oceněních. Mezi významné úspěchy patří titul O2 Digital Retailer 2020, několikrát získaná Diamantová liga kvality mezi lety 2017 a 2019, Czech Top Shop 2020 a Obchodník roku 2020. Kromě toho, produkty pod vlastními značkami Rossmannu, jako jsou Babydream, Alterra a enerBIO, se těší uznání za kvalitu a udržitelnost, včetně ocenění Volba spotřebitelů 2023 pro Babydream a uznání od GREEN BRANDS pro Alterra a enerBIO za jejich přínos k udržitelnému podnikání.

Rossmann - společnost, která myslí na přírodu

Assortment

Nejen, že drogerie Rossmann nabízí kvalitní kosmetiku, ale také při výrobě vlastních produktů myslí na přírodu. Každý rok Rossmann získává certifikát za úsporu energií od obalové společnosti EKO-KOM, zapojuje se do ekologické likvidace elektrospotřebičů a baterií, za což si zasloužil certifikát od REMA Systém a ve vybraných prodejnách mají zákazníci možnost nákupu drogerie bez obalu.

Rossmann zákazníkům umožňuje nákup osvědčených značek, jako je Dove, Fa, Nivea, Persil nebo Sensodyne. Má ale také připravenou bohatou nabídku vlastních privátních značek, jako je Babydream, Domol, enerBiO, RIVAL nebo Winston, které mají své zastoupení ve všech kategoriích obchodu Rossmann a narazíte na ně také v Rossmann letáku tento týden s názvem Rossmann leták.

 

A co vám leták Rossmann může nabídnout? Všechno možné – od kosmetiky, přes hygienické potřeby až po čistící prostředky pro domácnost! Ať už tedy potřebujete doplnit svůj oblíbený parfém, dochází vám mýdlo či sprchový gel nebo hledáte toaletní papír v akci, v drogerii Rossmann najdete vše hezky pohromadě. Řetězec navíc nemyslí pouze na potřeby dospělých, ale i těch nejmenších. V akčních letácích téměř pokaždé najdete pleny v akci, takže si můžete udělat zásoby na delší dobu. Rossmann má pro vás k dispozici nejen různé velikosti, ale i značky jako Pampers, Huggies a mnoho dalších. S touto drogerií zkrátka ušetříte!"

Pohodlné prohlédnutí letáku Rossmann vám zajistí Kimbino

Kimbino App

Stále ještě využíváte papírové letáky k tomu, abyste si udělali přehled o aktuálních slevách? V dnešní době existuje mnohem jednodušší způsob - online letáky, ve kterých jsou stejné akce, jako v těch papírových a navíc se na ně můžete podívat, kdykoliv si vzpomenete. Přesvědčte se sami a podívejte se na Kimbino.cz nebo si do vašeho mobilního telefonu stáhněte aplikaci Kimbino, kde na vás čeká jednak Rossmann leták příští týden, ale také letáky dalších oblíbených obchodů. Sami si potvrdíte, že papírové letáky už k ničemu nepotřebujete a uděláte prospěšnou věc pro přírodu. Každý z nás svým používáním online letáků může omezit výrobu papíru, a tím pádem i kácení stromů a spotřebu vody.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Bronzer
Řasenka
Oční stíny
Rtěnka
Šampon
Kondicionér
Lak na vlasy
Tužidlo
Kartáč
Voda po holení
Tělové mléko
Krém na ruce
Mýdlo
Sprchový gel
Antiperspirant
Zubní pasta
Zubní kartáček
Aviváž
Tampony
Pleny

Další letáky z kategorie

REKLAMA