Kimbino
Kimbino

Pharmapoint leták (01.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Pharmapoint
REKLAMA

PharmaPoint

PharmaPoint leták přináší široký sortiment za nízké ceny

3/5
Actual brochure

Zastihlo vás nachlazení nebo viróza a nemáte doma léky, které by vám pomohly k utišení bolesti? Pak na nic nečekejte a dojděte si pro ně do lékárny PharmaPoint, která nabízí široký sortiment volně prodejných léků, doplňků stravy, dermokosmetiky a dalších zdravotnických pomůcek, takže si v ní vyberete všechny přípravky, které jste zvyklí používat. Když si navíc před odchodem do lékárny prohlédnete leták PharmaPoint, budete si moci bez dlouhého rozmýšlení vybrat zboží za akční cenu, a tak výrazně ušetřit.

Svůj akční leták PharmaPoint pravidelně střídá. Na začátku každého měsíce se můžete těšit na nový s tím, že jeho platnost trvá až do posledního dne téhož měsíce. Vždy se můžete těšit na výrazné slevy a speciální akce z různých kategorií lékárny. Aktuální leták PharmaPoint vydal 01.06.2024 a je k dispozici tady.

PharmaPoint - sdružení více než dvou set lékáren

Shop

Sdružení PharmaPoint působí v České republice od roku 2012 a za tu dobu se do něj připojilo přes dvě stě lékáren. Které to jsou, poznáte velice jednoduše, a to podle modrozeleného loga PharmaPoint, které se nachází ve výloze nebo u vstupních dveří.

PharmaPoint je rozšířený po celé České republice. Nechybí tak ve větších ani v menších městech, jako je Jindřichův Hradec, Žďár nad Sázavou, Přerov, Litomyšl nebo Mělník, na poliklinikách či v nemocničních lékárnách. Přehlednou nabídku sortimentu a seznam všech poboček, včetně jejich adres a otevírací doby, najdete na webových stránkách pharmapoint.cz.

PharmaPoint je také místo, kde získáte užitečné informace

Assortment

Zajímáte se o zdravý způsob života nebo bylinky? Na webových stránkách PharmaPoint je pro vás připravený herbář, ve kterém si přečtete spoustu zajímavých článků právě o bylinkách a nechybí na nich ani poradna, která je plná různých otázek a odpovědí. Pokud byste nenašli odpověď na vaši otázku, můžete se sami prostřednictvím formuláře zeptat na to, co vás zajímá.

PharmaPoint nabízí také různé služby, jako je odborné poradenství a věrnostní program, díky kterému získáte ještě nižší ceny a budete mít nárok na speciální akce. PharmaPoint leták tento týden s názvem Pharmapoint leták tak není jediný způsob, jak můžete za nákup léků ušetřit.

Snadné prohlížení letáku PharmaPoint vám umožní Kimbino

Kimbino App

Prohlížení letáku PharmaPoint vám zabere jen pár minut, pokud se podíváte na Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený, takže se nestane, že byste někdy nevěděli, jaké slevy tato lékárna momentálně nabízí. Také si můžete do vašeho mobilního telefonu stáhnout aplikaci Kimbino a prohlížet si tak online letáky přímo v něm. Používání papírových letáků není vůbec ekologické, a to hned z několika důvodů. Nejen, že se vám díky nim doma hromadí nepořádek, ale hlavně jsou kvůli jejich výrobě neustále kácené stromy a spotřebovává se voda, což pro planetu není ani trošku prospěšné.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Tělové mléko
Oční kapky
Vitamin c
Hořčík
Repelent

Další letáky z kategorie

REKLAMA