Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Family Market leták (08.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Family Market

Family Market leták

Hledáte osvěžení pro letní dny? Prohlédněte si Family Market leták

3/5
Actual brochure

Letní horké dny svádějí k jakémukoliv osvěžení. Ne každý rád tráví čas u vody, a tak místo toho raději sáhne po krémové či ovocné zmrzlině, případně mraženém ovoci, které ho rovněž příjemně ochladí. Pokud je to i váš případ, jste na správném místě. Leták Family Market má pro vás připravené přesně to, co pro překonání horkého léta potřebujete. Nabízí toho však mnohem víc - sortiment zahrnuje také mražené maso, zeleninu, pečivo, hotová jídla a další doplňkový sortiment.

Nový akční leták Family Market pokaždé vydává podle ročního období. Můžete se tak těšit na jarní a letní leták Family Market, ve kterém naleznete pokaždé skvělou nabídku zlevněného zboží napříč všemi kategoriemi. Aktuální leták Family Market, který je platný od 08.07.2024, naleznete tady.

Family Market představuje pojízdné prodejny, které známe už přes třicet let

Shop

Společnost Family Market vznikla v roce 1990 v Německu, kde ji založila firma Milchhof Eiskrem GmbH & Co KG pod názvem Family Frost. Zájem o mražené lahůdky byl obrovský, což vedlo k rozšíření společnosti i do sousedních států. V roce 1992 expandovala do České republiky, Maďarska a Polska. V následujících letech se začala objevovat také v Chorvatsku, na Slovinsku, ve Španělsku a dalších evropských zemích. K přejmenování z Family Frost na Family Market došlo v roce 2015, kdy získala společnost nového českého majitele.

Family Frost nejprve jezdil po vybraných městech a obcích, ve kterých zastavoval, aby si lidé mohli koupit mražené výrobky. Svým žlutým autem a typickou melodií, kterou na sebe upoutával pozornost nejen dětí, ale i dospělých, se vryl do paměti téměř každého. Dnes už však auto v ulicích neuvidíte. Family Market přešel na jinou obchodní strategii a lidé si mohou mražené výrobky koupit kdykoliv prostřednictvím webových stránek familymarket.cz, které jsou současně i e-shopem.

U Family Frost si můžete objednat mražené potraviny, které vám řidič doveze až domů. Objednávky rozváží po celé České republice, takže si z pohodlí vašeho domova objednáte to, na co máte zrovna chuť, a pak už jen čekáte, až vám řidič vaši objednávku přiveze.

Family Frost leták nabízí chutné recepty a zdravé tipy

Assortment

Mražené potraviny však nejsou to jediné, co Family Frost nabízí. Na svých stránkách se se zákazníky dělí také o inspiraci na recepty, a to od předkrmů až po dezerty. Přináší vám také zdravé tipy, které ocení nejedna domácnost.

Na webových stránkách samozřejmě také naleznete Family Market leták tento týden, který se jmenuje Family Market nabídka a naleznete v něm sladké, slané i masné výrobky. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, je pro vás připravená zákaznická linka. Společnost lze kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonního čísla.

Kimbino - ať už vám žádná akce neuteče

Kimbino App

Chcete při nákupu mražených pokrmů ušetřit, ale nechodí vám do schránky papírový Family Market leták příští týden? Nezoufejte a podívejte se na Kimbino.cz, kde pokaždé naleznete platný akční leták Family Market, takže už vám žádná akce neuteče. Pokud chcete mít ke slevovým akcím neustálý přístup, stáhněte si do svého mobilního telefonu aplikaci Kimbino, díky které budete mít akční nabídku neustále k dispozici. To ovšem není jediná výhoda. Díky tomu, že budete využívat online leták Family Market, uděláte prospěšnou věc pro přírodu, jelikož nebudete podporovat kácení stromů, které je  při výrobě papíru nevyhnutelné.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Rýže
Těstoviny
Hranolky
Zmrzlina
Rýži
Penne
Pánev
Bramborové hranolky
Maso
Kuře
Makrela
Nugetky
Krkovice
Burger
Hovězí
Palačinky
Hovězí burger
Steak

Další letáky z kategorie

REKLAMA