Kimbino
Kimbino

4home.cz leták (13.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
4home.cz
REKLAMA

4home.cz leták

4home.cz leták přináší zajímavé produkty pro váš dům, byt a zahradu

3/5
Actual brochure

Zařizujete si nové bydlení nebo byste vaše stávající chtěli trochu oživit a vnést mu nový nádech? Podívejte se na nabídku internetového obchodu 4home.cz, který nabízí bytový textil, dekorace, domácí spotřebiče, ale i produkty pro zkrášlení vaší zahrady. Zkrátka zde nepřijdou ani rodiče malých dětí. Pro ně je zde totiž připravená široká nabídka různých hraček, her, doplňků do dětského pokoje a mnoho dalších zajímavých produktů. S výhodným nákupem vám pomůže leták 4home.cz, který je plný výhodných slev.

Akční leták 4home.cz vydává jednou za měsíc a naleznete v něm zlevněné výrobky ze všech zmíněných kategorií obchodu. Slevy některých produktů dokonce přesahují 50 %, což už představuje velmi výraznou finanční úsporu. Aktuální leták 4home.cz platí od 13.06.2024 a můžete si ho prohlédnout tady.

4home.cz - český prodejce bytového a zahradního sortimentu

Shop

Společnost 4home.cz působí na našem trhu od roku 2004. Postupem času si získávala stále více zákazníků, což vedlo k rozšiřování sortimentu a zkvalitňování služeb. O tři roky později expandovala na Slovensko a další roky také do Polska, Maďarska a Rumunska. Od roku 2009 se rozšířila nabídka sortimentu o vlastní vzory povlečení a bytového textilu.

I když je 4home.cz internetový obchod, od roku 2010 provozuje také kamenné prodejny, které slouží jako výdejní místa objednávek. V současné době existuje na našem území více než pět tisíc poboček, které jsou rozmístěné po celé České republice. Seznam všech provozoven naleznete na webových stránkách 4home.cz.

 

Staňte se členem Pohoďáčku a získejte zajímavé výhody

Assortment

Chtěli byste bytové a zahradní vybavení nakoupit ještě výhodněji? 4home.cz leták tento týden s názvem 4home.cz nabídka není jediný způsob, jak za nákup můžete ušetřit. Zaregistrujte se do věrnostního programu Pohoďáček a sbírejte body - Pohoďáčky - za váš nákup a hodnocení zakoupených produktů. Nasbírané body můžete proměnit za slevu na nákup nebo zajímavé dárky. Na členy bonusového programu zde také čekají různé soutěže a mimořádné akce.

Pokud chcete načerpat inspiraci pro vaše bydlení nebo si jen tak přečíst zajímavý článek, podívejte se na blog 4home.cz, který je plný inspirace, receptů, tipů a nápadů, které se vám při zařizování vašeho domu či bytu budou hodit.

Nevíte, kde naleznete 4home.cz leták příští týden? Pomůže vám Kimbino

Kimbino App

Nevíte, kde naleznete aktuální slevy obchodu 4home.cz? Stačí, když se jednoduše podíváte na Kimbino.cz, kde je pro vás 4home.cz leták neustále připravený, takže se na něj můžete podívat, kdykoliv si vzpomenete. Velkou výhodou online letáků je, že se vám nestane, že byste ho někam založili a už se na něj tak nemohli podívat. Navíc uděláte prospěšnou věc pro naši přírodu vzhledem k tomu, že kvůli výrobě papíru jsou neustále kácené stromy, což naší planetě vůbec neprospívá. K prolistování akčních nabídek 4home.cz můžete také využít váš mobilní telefon. Stačí, když si do něj stáhnete aplikaci Kimbino , díky které uvidíte slevy i v něm.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Miska
Zdobička
Plech
Tvořítko
Dóza
Dávkovač
Forma
Grilování

Další letáky z kategorie

REKLAMA