Kimbino
Kimbino
REKLAMA

ČD Travel leták (22.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
ČD Travel

ČD Travel

ČD Travel leták přináší inspiraci na letní i zimní dovolenou

4/5
Actual brochure

Chcete strávit týden na pláži u moře nebo poznat veškeré kouty naší krásné republiky? Ať je vaše představa o letní či zimní dovolené jakákoliv, s cestovní kanceláří ČD Travel ji proměníte v realitu. Čeká tu na vás výběr různých světových destinací, Last Minute zájezdů nebo výhodných nabídek. Kromě klasické letecké dopravy ČD Travel zajišťuje také autobusové a vlakové spoje a umožňuje i přepravu vlastním vozem. Záleží pouze na vás, jaký typ dopravy je pro vás nejpohodlnější. Abyste při výběru pobytu ušetřili, podívejte se nejprve na leták ČD Travel.

Akční leták ČD Travel připravuje jiný na každou sezónu, takže můžete každý rok navštívit odlišné letovisko a poznat tak krajinu a kulturu mnoha zemí. S výběrem zájezdů na nic nečekejte, ať vám místo v letadle nezabere rychlejší cestující. Aktuální leták ČD Travel spustil 22.07.2024 a je pro vás nachystaný tady.

ČD Travel - cestovní kancelář zajišťující rozmanitou nabídku zájezdů

Shop

Společnost ČD Travel působí na území České republiky už více než dvacet let. Patří mezi oblíbené cestovní kanceláře, která nabízí výlety do různých evropských i světových destinací.

Dovolenou si můžete rezervovat buď sami, a to prostřednictvím webových stránek cdtravel.cz, nebo na jedné z několika poboček, které se nacházejí v Praze. Pokud budete mít nějaké nejasnosti s výběrem vaší dovolené, můžete se obrátit na zákaznickou linku, kde vám odborný personál vše ochotně vysvětlí.

Na dovolenou s ČD Travel bezpečně

Assortment

Nejen, že ČD Travel leták tento týden s názvem ČD Travel leták přináší nejrůznější typy zájezdů, ale navíc tato společnost myslí také na vaši bezpečnost, takže vám nabízí možnost sjednání cestovního pojištění prostřednictvím pojišťoven ERV a UNIQUA. ČD Travel také zajišťuje podniková školení, a to nejen v České, ale i Slovenské republice.

ČD Travel nově spolupracuje s firmou RegioJet, která umožňuje vlakovou přepravu do chorvatského Splitu. Následný rozvoz do koncových destinací probíhá prostřednictvím autobusů. Prohlédněte si nabídku jednotlivých zájezdů a vyberte si hotel, který bude přesně podle vašich představ.

Díky Kimbinu nepropásnete svoji dovolenou

Kimbino App

Rádi byste se podívali do cizí země nebo prozkoumali různé kouty České republiky, ale chcete za dovolenou ušetřit? Podívejte se na Kimbino.cz, kde je pro vás připravený ČD Travel leták příští týden, který přináší spoustu cestovatelských možností. Pokud chcete mít nabídky zájezdů ještě blíže, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, která rovněž slouží k prohlížení letáku ČD Travel. Jestliže vám není lhostejná budoucnost naší planety, začněte používat online letáky, které se snaží omezovat kácení stromů a spotřebu vody, bez nichž se výroba papíru bohužel neobejde.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Další řetězce z kategorie Cestování