Lidl leták
4/5

LIDL Adamov leták příští týden 28.11.2022 - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Lidl Adamov

4/5
Actual brochure

O obchodě Lidl slyšel určitě již každý z nás. Je totiž jedním z nejúspěšnějších na českém trhu. Lidl nabízí v podstatě vše, co potřebujete. A hlavně: za skvělé ceny! Lidl pro vás pravidelně chystá nové akce. Jejich aktuální podobu platnou od 21.11.2022 najdete tady. V jiných obchodech možná najdete to samé za lepší ceny. Zkuste začít třeba tady: Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market.

I obchod Lidl má své pobočky v mnoha českých městech. Která to jsou? Třeba Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice. Jestliže jste u nás nebyli s hledáním úspěšní, tak vězte, že na oficiálních stránkách obchodu lidl.cz najdete celou jejich nabídku.

Zapomeňte na tištěné papírové letáky a plné schránky. Využíváním online letáků máte vždy k dispozici aktuální nabídku obchodu Lidl, kdekoliv jste. Papírové letáky jsou jednak nepohodlné, jednak zatěžují životní prostředí. Proto oceňujeme, že si novinky nabízené obchodem Lidl hledáte online.

Ještě nikdy nebylo tak snadné uchovat si přehled nad aktuálními nabídkami obchodu Lidl. Stačí se přihlásit k odběru novinek anebo si stáhnout naši aplikaci Kimbino. Díky tomu nepromeškáte žádnou výhodnou akci v obchodě Lidl.

Lidl Adamov - Black Friday 2022

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Lidl Adamov. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2022 v novém letáku obchodu Lidl Adamov! Nejnovější leták s názvem Lidl - Black Friday je platný od 28.11.2022 - 04.12.2022. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Lidl. V kategorii Supermarkety naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Lidl leták
Lidl leták