Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Black red white leták (01.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Black red white

Black red white

Inspiraci pro vaše bydlení vám poskytne leták Black red white

3/5
Actual brochure

Chtěli byste změnit vaše bydlení, ale nevíte, jak si máte vybrat nový nábytek, aby byl váš domov útulný a sladěný? Podívejte se na nabídku obchodu Black red white, ve kterém naleznete vybavení roztříděné podle místností a různých kolekcí. Získáte tak inspiraci, jak by mohl vypadat váš obývací pokoj, ložnice, jídelna nebo dětský pokoj. Pokud chcete za nové vybavení ušetřit, prohlédněte si Black red white leták a vyberte si to, které momentálně nabízí za zvýhodněnou cenu.

Na nový akční leták Black red white se můžete těšit jednou za měsíc. Naleznete v něm zboží z různých kategorií obchodu, aby uspokojil potřeby co největšího množství zákazníků. Aktuální leták Black Red White je spuštěný od 01.07.2024 a můžete si ho prolistovat tady.

Black red white - jeden z největších evropských výrobců a distributorů nábytku a bytových doplňků

Shop

Vznik společnosti Black red white sahá do roku 1991 do Polska. V současné době se jedná o velkou společnost, kterou tvoří Black Red White S.A. spolu s dalšími dvaceti společnostmi z různých evropských států. O výrobu nábytku se starají výrobní závody, které se nacházejí v Polsku i v okolních evropských zemích.

Nábytek od Black red white je dostupný ve čtyřiceti zemích světa, mezi kterými nechybí Česká republika, Kanada, Německo, Řecko nebo USA. Celkem provozuje po celém světě více než dva tisíce prodejen a zaměstnává přes jedenáct tisíc pracovníků.

V České republice si můžete nábytek od Black red white koupit pohodlně prostřednictvím webových stránek brwcz.cz, na kterých naleznete zboží roztříděné do jednotlivých kategorií, abyste jednoduše našli to, co hledáte. Můžete si pro něj také dojet do prodejny, která na vás čeká v Břeclavi, Blansku, Liberci, Opavě nebo třeba Znojmě.

Black red white - nábytek různých barev, stylů a dekorů

Assortment

Každému se líbí něco jiného, proto má Black red white připravenou širokou nabídku různých barev a dekorů, aby si z jeho sortimentu vybral opravdu každý. Vybavení je rozdělené do různých sestav, takže si jednoduše vyberete stejný nábytek do celého domu. Black red white leták tento týden s názvem Black red white leták přináší vybavení kolekcí Arosa, Haga, Kalio, Orland nebo Salins.

Black red white vyrábí svůj nábytek v souladu s přírodou, což dokazují tím, že splňují veškeré požadované atesty a dostali hygienické certifikáty o nezávadnosti produktů. Samozřejmě také splňují výrobní normy, které jsou dané od Evropské unie, což je zárukou toho, že je můžete bez obav bezpečně využívat.

Kimbino vám ušetří čas při hledání letáku Black red white

Kimbino App

Stále ještě nevíte, kde byste se mohli podívat na Black red white leták příští týden? Využijte Kimbino.cz, kde je pro vás neustále k dispozici. Snadno tak kdykoliv zjistíte, jaké produkty aktuálně nabízí se zajímavou slevou. Také vám v tom pomůže aplikace Kimbino, kterou si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu a mít tak leták Black red white pořád u sebe. Začněte používat online letáky a pomozte v omezování výroby papírových letáků, kvůli kterým jsou neustále kácené stromy a spotřebovává se velké množství vody. Jak jste se mohli sami přesvědčit, papírové letáky už v dnešní době k ničemu nepotřebujete.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA