Kimbino
Kimbino
Black red white leták
3/5

Black red white BLACK FRIDAY 2023 - Akční leták

REKLAMA
REKLAMA

Black red white

Inspiraci pro vaše bydlení vám poskytne leták Black red white

3/5
Actual brochure

Chtěli byste změnit vaše bydlení, ale nevíte, jak si máte vybrat nový nábytek, aby byl váš domov útulný a sladěný? Podívejte se na nabídku obchodu Black red white, ve kterém naleznete vybavení roztříděné podle místností a různých kolekcí. Získáte tak inspiraci, jak by mohl vypadat váš obývací pokoj, ložnice, jídelna nebo dětský pokoj. Pokud chcete za nové vybavení ušetřit, prohlédněte si Black red white leták a vyberte si to, které momentálně nabízí za zvýhodněnou cenu.

Na nový akční leták Black red white se můžete těšit jednou za měsíc. Naleznete v něm zboží z různých kategorií obchodu, aby uspokojil potřeby co největšího množství zákazníků. Aktuální leták Black Red White je spuštěný od 01.09.2023 a můžete si ho prolistovat tady.

Black red white - jeden z největších evropských výrobců a distributorů nábytku a bytových doplňků

Shop

Vznik společnosti Black red white sahá do roku 1991 do Polska. V současné době se jedná o velkou společnost, kterou tvoří Black Red White S.A. spolu s dalšími dvaceti společnostmi z různých evropských států. O výrobu nábytku se starají výrobní závody, které se nacházejí v Polsku i v okolních evropských zemích.

Nábytek od Black red white je dostupný ve čtyřiceti zemích světa, mezi kterými nechybí Česká republika, Kanada, Německo, Řecko nebo USA. Celkem provozuje po celém světě více než dva tisíce prodejen a zaměstnává přes jedenáct tisíc pracovníků.

V České republice si můžete nábytek od Black red white koupit pohodlně prostřednictvím webových stránek brwcz.cz, na kterých naleznete zboží roztříděné do jednotlivých kategorií, abyste jednoduše našli to, co hledáte. Můžete si pro něj také dojet do prodejny, která na vás čeká v Břeclavi, Blansku, Liberci, Opavě nebo třeba Znojmě.

Black red white - nábytek různých barev, stylů a dekorů

Assortment

Každému se líbí něco jiného, proto má Black red white připravenou širokou nabídku různých barev a dekorů, aby si z jeho sortimentu vybral opravdu každý. Vybavení je rozdělené do různých sestav, takže si jednoduše vyberete stejný nábytek do celého domu. Black red white leták tento týden s názvem Black red white katalog přináší vybavení kolekcí Arosa, Haga, Kalio, Orland nebo Salins.

Black red white vyrábí svůj nábytek v souladu s přírodou, což dokazují tím, že splňují veškeré požadované atesty a dostali hygienické certifikáty o nezávadnosti produktů. Samozřejmě také splňují výrobní normy, které jsou dané od Evropské unie, což je zárukou toho, že je můžete bez obav bezpečně využívat.

Kimbino vám ušetří čas při hledání letáku Black red white

Kimbino App

Stále ještě nevíte, kde byste se mohli podívat na Black red white leták příští týden? Využijte Kimbino.cz, kde je pro vás neustále k dispozici. Snadno tak kdykoliv zjistíte, jaké produkty aktuálně nabízí se zajímavou slevou. Také vám v tom pomůže aplikace Kimbino, kterou si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu a mít tak leták Black red white pořád u sebe. Začněte používat online letáky a pomozte v omezování výroby papírových letáků, kvůli kterým jsou neustále kácené stromy a spotřebovává se velké množství vody. Jak jste se mohli sami přesvědčit, papírové letáky už v dnešní době k ničemu nepotřebujete.

Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Black red white. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Black red white! Nejnovější leták s názvem Black red white katalog je platný od 01.10.2023 - 31.10.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Black red white. V kategorii Nábytek naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Multimediální centrum
Paměťová karta
USB
Varná deska
Žehlička na vlasy
Postel
Matrace
Šatní skříň
Ložnicová sestava
Rošt
Obývací stěna
Tv skříňka
Konferenční stolek
Obývací sestava
Stůl
Židle
Police
Zásuvka
Zahradní nábytek
Pracovní deska

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Black red white leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.