Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Nike leták (01.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Nike

Nike leták

Chcete vypadat stylově i při sportu? Podívejte se na leták Nike

3/5
Actual brochure

Kdo by v dnešní době neznal značku Nike. Už od minulého století je „fajfka“ na oblečení  symbolem kvality a stylu. Oblečení Nike proto využívá obrovské množství sportovců, a to od amatérů až po olympioniky. Značka se však nespecializuje pouze na funkční oblečení, ale i na módní streetwear.

Chcete-li se inspirovat, jak rozšířit šatník o nějaké to sportovní oblečení, podívejte se do nejnovějšího letáku Nike s platností od 01.07.2024, který naleznete tady.

Nike vyrábí ikonickou sportovní módu už více než padesát let

Shop

Společnost Nike nejprve vznikla pod názvem Blue Ribbon Sports. Své ikonické jméno získala až o pár let později v roce 1971. Název vznikl podle řecké bohyně vítězství Niké. Logo „fajfky“, které dnes znají miliony lidí, stálo firmu pouze 35 dolarů a představuje křídlo řecké bohyně.

Za více než padesát let své existence značka Nike oslovila celý svět a výjimku netvoří ani Česká republika. U nás si oblečení a obuv z letáku Nike pořídíte například ve městech, jako je Praha, Tábor, Modřice, Jihlava, Teplice a Mníšek pod Brdy. Nabízený sortiment si můžete prohlédnout také na webových stránkách nike.com

Pokud si zde nevyberete, prohlédněte si nabídku dalších obchodů z kategorie Oděv, obuv a sport , kde naleznete letáky Altisport, Marks & Spencer, Nordblanc, Petrklíč, Rock Point, Decathlon, Bezvasport, Humanic, Zara a Cellbes.

Oblékejte se jako šampioni

Assortment

Značku Nike využívají atleti v desítkách sportovních odvětví. V tenise k nim patří Petra Kvitová, Roger Federer nebo Rafael Nadal. Ve fotbale je to zase například Kylian Mbappé a v hokeji uvidíte logo Nike třeba na dresech českého národního týmu. V Nike letáku najdete oblečení vyrobené speciálně pro určitý sport a stejně tak i univerzální kousky. Pokud zrovna moc nesportujete, tak si vyberete i stylové oblečení, které je využijete do školy, do práce nebo pro volný čas.

Sortiment také zahrnuje obuv snad na všechny aktivity, které by vás mohly napadnout. V obchodě Nike pořídíte boty na tenis, basketbal, fotbal, atletiku i běh – na ten je velmi oblíbená řada Nike Pegasus. Zároveň si zde vyberete i módní kousky jako řady Nike Air Force nebo Nike Air Max. Pokud si výběrem nejste jistí, tak si prohlédněte nejnovější Nike leták s názvem Nike leták New In Men a nechce se trochu inspirovat.

Všechny letáky v kapse díky Kimbino

Kimbino App

Na Kimbino.cz naleznete letáky všech českých obchodů. Ať už vás zajímá móda, kosmetika, automobily nebo potraviny, na Kimbino najdete všechny aktuální akce. Hledáte konkrétní produkt? Není nic snazšího než ho zadat do vyhledávače v horní polovině stránky. Pak hned dostanete seznam nejvýhodnějších akcí na daný výrobek.

S letáky Kimbino také ušetříte životní prostředí. Při výrobě papíru, který se zbytečně využije na letáky, se spotřebuje obrovské množství vody. Když si stáhnete aplikaci Kimbino, budete mít všechny letáky pohromadě v elektronické podobě a nebudete zbytečně plýtvat přírodními zdroji.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA