Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Martinus leták
3/5

Martinus leták (příštího týdne) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Martinus leták

V letáku Martinus najdete nejen knihy za příznivé ceny

3/5
Actual brochure

Knihy jsou skvělým dárkem pro vás i vaše blízké. V letáku Martinus naleznete za skvělou cenu nejen knihy, e-knihy a audioknihy, ale také filmy, hračky a různé doplňky. Při výběru v internetovém knihkupectví si snadno můžete přečíst i recenze daných produktů, a tak váš výběr bude poznání snadnější.

Pro inspiraci se podívejte na nejnovější Martinus leták s platností od příštího týdne, který naleznete tady. Přečtete si v něm i tipy na nejžhavější knižní novinky.

Internetové knihkupectví Martinus s dlouholetou tradicí

Shop

Slovenský obchod Martinus funguje už více než dvacet let. Název je inspirován latinským názvem města Martin na severu Slovenska, kde knihkupectví vzniklo. Hlavním mottem společnosti je „Spojovat lidi s knihami, aby v sobě rozvíjeli to nejlepší“. 

Kamenné prodejny obchodu jsou k dispozici pouze na Slovensku. Nabídku z letáku Martinus si tak objednáte přímo na e-shopu www.martinus.cz. Čekání na zásilku si můžete zkrátit prohlédnutím akcí dalších prodejců z kategorie Ostatní, jako je Grandoptical, POMPO, Popron, Prior, SEVT, Sparkys, Shell smart club, Knižní klub, Alexandria a Dráčik. Knihy z Martinus si můžete také vyzvednout v některém ze spřátelených knihkupectví na území České republiky. Jejich seznam naleznete rovněž na webových stránkách obchodu.

Pořiďte si knihy, filmy, hračky a e-booky z pohodlí domova

Assortment

V letáku Martinus samozřejmě naleznete především knihy. Obchod nabízí světovou i českou beletrii, naučnou a odbornou literaturu, učebnice, slovníky, kuchařky i cizojazyčné tituly. Sortiment obohacuje i výběr audioknih, které můžete poslouchat třeba při cestě do práce. Knihkupectví nabízí rovněž e-knihy vhodné pro čtečku, kterou si rovněž můžete pořídit přímo v obchodě.

V e-shopu Martinus si vyberete i z dalších produktů, které byste mohli v knihkupectví hledat. Obchod nabízí řadu stolních her, stejně tak jako hrnečky, puzzle, zápisníky a další papírenské produkty. Jestliže jste spíše na poslech hudby než na čtení, tak pro vás jsou v nabídce CD a vinylové desky. Všechno tohle a mnoho dalšího naleznete v nejnovějším letáku Martinus s názvem Martinus leták.

S webem Kimbino šetříte přírodu i peníze

Kimbino App

Stále častěji slýcháme o tom, že bychom měli omezit produkci odpadu. Má totiž negativní dopad na naši planetu. Proč to neudělat jednoduše, a ještě přitom ušetřit? Na Kimbino.cz totiž najdete všechny letáky v elektronické podobě, a tak vám na rozdíl od těch papírových odpadnou starosti s odpadem. Díky vyhledávači v horní části stránky si navíc během vteřiny najdete všechny nabídky konkrétního produktu. Hned tak bude jasné, kde se vyplatí ho pořídit.

Pokud rádi sledujete aktuální slevy, doporučujeme stáhnout si aplikaci Kimbino. S ní budete mít všechny akce přehledně v mobilu a žádná už vám neunikne.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Martinus leták
Martinus leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.