Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
KIA leták
3/5

KIA katalog online 2023

REKLAMA
REKLAMA

KIA katalog

V letáku KIA naleznete spolehlivé a bezpečné vozy

3/5
Actual brochure

Kia společně se značkou Hyundai, se kterou tvoří jednu společnost, jsou předními jihokorejskými výrobci aut. Jejich vozy se těší velké oblibě i v České republice. Prohlédněte si drobná auta do města i větší rodinné modely v letáku KIA a vyberte si své vysněné auto.

V letácích obchodu KIA naleznete jednotlivé vozy spolu s jejich parametry a detailními fotografiemi. Nejnovější leták KIA s platností od 12.09.2023 si můžete prohlédnout tady.

Automobily KIA z jihokorejského Soulu

Shop

Společnost KIA byla založena v roce 1944, tehdy však nevyráběla automobily ale pouze části kol a ocelové trubky. Hned první továrna byla na území dnešního Soulu, kde společnost sídlí dodnes. V současnosti KIA zaměstnává více než čtyřicet tisíc lidí a ročně vyrobí přes tři miliony vozů. Další zajímavostí je i to, že některé vozy KIA se vyrábějí v Žilině na Slovensku.

Automobily KIA se prodávají po celém světě včetně České republiky, kde si je pořídíte např. ve městech, jako je Praha, Pardubice, Hradec Králové, Kladno a Nový Bor. Pokud hledáte detailní popis jednotlivých modelů nebo seznam prodejních míst, tak se podívejte na oficiální webové stránky kia.com.

Letáky KIA naleznete v kategorii Auto-moto, kde můžete vozy KIA porovnat i dalšími automobily od značek, jako je Auto Kelly, FILSON Store, Audi, Renault a Opel. Snadno si tak vyberete ideální vůz právě pro vás a vaše potřeby.

Poctivé a praktické vozy značky KIA

Assortment

Značka KIA nabízí vozy všech velikostí. V případě, že hledáte drobné vozidlo do města, se určitě podívejte na KIA Picanto. Pokud naopak sháníte trochu větší komfort a chcete, aby váš automobil zvládl i nějaké terénní překážky, tak věnujte pozornost letáku KIA Sportage. Nepřehlédněte ani katalog s modelem e-Soul, což je plně elektrický crossover.

Pokud vás zaujala nabídka vozů této značky, tak neváhejte a podívejte se na nejnovější KIA leták, který nese název KIA katalog - Picanto. 

Využijte elektronické letáky Kimbino, a ulehčete tak přírodě

Kimbino App

Každý druhý den vytahovat další letáky ze schránky a hledat v nich produkty, které vás zajímají, vás může stát spoustu času. Díky Kimbino.cz už to tak být nemusí! U nás si snadno a rychle najdete nabídky, o které máte zájem, a hravě tak ušetříte. 

Doporučujeme využít i naši aplikaci Kimbino, kde najdete všechny akční letáky na jednom místě a můžete je mít s sebou i na nákupu. Navíc tak ulevíte životnímu prostředí od zbytečného odpadu, který klasické papírové letáky představují.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Telefon
Rádio
Kamera
Navigace
Koberec
Maska
Iphone
Apple
Kolo
Rýži
Kalendář

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Další řetězce z kategorie Auto-moto

Další řetězce z kategorie Auto-moto

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
KIA leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.