KimbinoKimbino
KIA leták
3/5

KIA katalog online 2022

REKLAMA
REKLAMA

KIA katalog

3/5
Actual brochure

Asi v Česku nenajdeme nikoho, kdo by neznal obchod KIA. Vždyť díky své oblíbenosti u zákazníků patří k lídrům českého trhu. Obchod KIA je mezi zákazníky známý velmi širokou nabídku zboží a také skvělými cenami. Většina zákazníků tu pořídí v podstatě vše, co potřebuje. Nová akce? Tu pro své zákazníky připravuje KIA pravidelně. Aktualizovanou nabídku, platnou od 15.02.2021 najdete tady. Výhodnými cenami vás možná překvapí také obchody Audi, Auto Kelly, FILSON Store, Opel, Renault, Škoda.

Nenašli jste na našich stránkách, co jste hledali? Zkuste oficiální webové stránky obchodu kia.com/cz.

Zapomeňte na tištěné papírové letáky a plné schránky. Využíváním online letáků máte vždy k dispozici aktuální nabídku obchodu KIA, kdekoliv jste. Hledat aktuální nabídku obchodu KIA online je mnohem šetrnější k našim lesům, než kdybyste právě nahlíželi do letáku papírového. Těší nás, že elektronické verzi dáváte přednost.

Všichni potřebují ušetřit čas a peníze. Peníze můžete šetřit díky výhodným nabídkám obchodu KIA, čas ušetříte přihlášením se k odběru novinek anebo stažením naší aplikace Kimbino. Udělat si přehled o akcích obchodu KIA vám pak zabere jen několik vteřin.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Další řetězce z kategorie Auto-moto

Sledovat

Sdílej

Kimbino
Zavřít
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
KIA leták
    KIA leták