Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Tempo nábytek leták (11.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Tempo nábytek

Tempo nábytek

Za bytový a zahradní nábytek vám pomůže ušetřit leták Tempo nábytek

3/5
Actual brochure

Žádné bytové ani zahradní vybavení nevydrží věčně, a to ani v případě, že si vyberete opravdu kvalitní nábytek. Pokud se zrovna chystáte proměnit váš interiér nebo exteriér, podívejte se na nabídku obchodu Tempo nábytek, která je plná nejen různého vnitřního a venkovního nábytku, ale i doplňků, jako jsou koberce, houpací sítě, bytové doplňky nebo fototapety. Ušetřete při proměně vašeho bydlení a podívejte se nejprve na Tempo nábytek leták, který je plný zajímavých slev.

Aktuální leták Tempo nábytek platí celý kalendářní rok. Pokud se chcete ujistit, že jsou jeho akce stále aktuální, podívejte se na webové stránky obchodu Tempo nábytek, kde na vás čekají kategorie Akce a Výprodej, které jsou plné zlevněné zboží. Akční leták Tempo Nábytek platí od 11.07.2024 a nahlédnout do něj můžete tady.

Tempo nábytek - maloobchodní a velkoobchodní prodejce nábytku a bytových doplňků

Shop

Historie obchodu Tempo nábytek sahá do roku 1992, kdy vznikla společnost Miloš Kondela TEMPO. V roce 2003 došlo k jeho přejmenování na TEMPO KONDELA s.r.o. a tento název nese dodnes. V současné době se věnuje maloobchodnímu a velkoobchodnímu prodeji nábytku a bytových doplňků v České a Slovenské republice.

Na Slovensku provozuje dvacet dva prodejen a patří mezi úspěšné společnosti na tamějším trhu s nábytkem. V České republice si můžete vybavení od Tempo nábytek koupit v jedné z 260 partnerských prodejen nábytku. Pohodlně si ho také objednáte přes e-shop tempo-kondela.cz. Většinu zboží, které jeho prostřednictvím nabízí, má skladem, takže vám ho odešle prakticky ihned.

Tempo nábytek - výhodný nákup od skříní až po doplňky

Assortment

Tempo nábytek umožňuje zákazníkům výhodný nákup skrze své akční nabídky. Přesvědčí vás o tom také Tempo nábytek leták tento týden s názvem Tempo nábytek nabídka, který doslova překypuje akcemi. Vyberte si vybavení z celých kolekcí, jako je například Armond, Fidel, Olivia, Spice nebo Tedy, ať máte váš dům pěkně sladěný.

Pokud hledáte ideální dárek pro své blízké, darujte jim dárkový poukaz do obchodu Tempo nábytek. Jeho hodnota se pohybuje od tří set do pěti tisíc korun. Tempo nábytek nabízí každému zákazníkovi, který si vytvoří objednávku v hodnotě přesahující padesát tisíc korun, dopravu zdarma.

S Kimbinem nikdy nepřijdete o Tempo nábytek leták příští týden

Kimbino App

Díky Kimbino.cz, máte jistotu, že leták Tempo nábytek pokaždé najdete. Nemusí vám tedy vadit, že vám ho pošťačka nenosí do schránky. Prohlížení jeho online verze je přece jen mnohem pohodlnější. Navíc díky aplikaci Kimbino, můžete mít online leták Tempo nábytek i ve vašem mobilním telefonu. Sami se tak můžete přesvědčit o tom, že papírové letáky vlastně k ničemu nepotřebujete. Stejně se vám doma jen pletou a vy je musíte chodit vyhazovat do speciálních kontejnerů na papír, což vás stojí čas a energii.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Regál
Stůl
Židle
Skříňka
Desky
Nábytek
Lahve

Další letáky z kategorie

REKLAMA