Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Rock Point leták (09.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Rock Point

Rock Point

Outdoorové vybavení za skvělou cenu přináší Rock Point leták

3/5
Actual brochure

Patříte mezi milovníky přírody, kteří si nedokáží představit trávení volného času jinak než chozením na horské túry, jízdou na kole, lezením po skalách nebo jízdou na lyžích? Přesto že je každý sport naprosto odlišný, jedno má společné - jeho základem je kvalitní vybavení. Aby byl pro vás pobyt v přírodě nejen pohodlný, ale hlavně bezpečný, je zapotřebí kvalitní vybavení, jako je obuv, oblečení, brýle, batoh nebo lékárnička. Abyste veškerou sportovní výbavu sehnali na jednom místě, je pro vás připravený obchod Rock Point. Pokud chcete při nákupu ušetřit nějakou tu korunu, prohlédněte si leták Rock Point, ať víte, na jaké produkty se máte zaměřit.

Svůj akční leták Rock Point aktualizuje několikrát do roka. Pro každé roční období jsou typické jiné sporty, proto se i aktuální leták Rock Point řídí ročním obdobím, aby svým zákazníkům nabízel zlevněné zboží, které je momentálně žádoucí. Aktuální akční nabídku, která platí od 09.07.2024, naleznete tady.

Rock Point - obchod pro outdoorové nadšence

Shop

O založení obchodu Rock Point se v roce 1997 postarali lidé, kteří jsou sami nadšenci aktivního trávení času v přírodě. Nejprve nabízeli vybavení, které sami při svém putování přírodou vyzkoušeli. Nabídka obchodu se však neustále rozšiřuje, takže zde naleznete nejen potřeby pro různé letní a zimní sporty, ale i novinky na outdoorovém trhu.

Sportovní vybavení si můžete koupit, aniž byste opustili váš domov. Stačí, když se podíváte na webové stránky rockpoint.cz a poté si vaše objednané zboží necháte poslat na vaši adresu. Pokud dáváte přednost osobnímu nákupu a chtěli byste se o správném výběru vybavení poradit s někým, kdo tomu rozumí, navštivte jednu ze čtyřiceti prodejen, které naleznete ve městech, jako je Praha, Ostrava, Liberec, Plzeň, Brno a Olomouc.

Rock Point nabízí také servis a půjčovnu

Assortment

Pokud víte, že pojede například na lyže nebo lézt na skálu jenom jednou za čas, nevyplatí se vám utrácet peníze za kompletní vybavení. Mnohem jednodušší pro vás bude, když navštívíte půjčovnu Rock Point, ve které si potřebné vybavení budete moci půjčit. Pokud je pro vás přece jen lepší koupit si vlastní, nezapomínejte na jeho pravidelný servis - i s ním vám Rock Point pomůže.

Rock Point má pro vás připravené i další služby, jako je odborné poradenství, doprava zdarma při objednávce nad 499 Kč, blog plný zajímavých rad, tipů a testů nebo věrnostní program, díky kterému získáte další slevy na nákup. Rock Point leták tento týden s názvem Rock Point nabídka tedy není jediný způsob, jak můžete v tomto obchodě ušetřit.

Pokud nevíte, kde najít Rock Point leták příští týden, otevřete si Kimbino

Kimbino App

Zjistit, jaké slevy nabízí obchod Rock Point, není nic těžkého. Stačí, když budete pravidelně sledovat Kimbino.cz a můžete si být jistí, že už vám žádný Rock Point leták neuteče. Díky tomu si tak sportovní vybavení koupíte vždy výhodně. Můžete si také do vašeho mobilního telefonu stáhnout aplikaci Kimbino, abyste měli leták Rock Point i v něm. Přestaňte už konečně používat papírové letáky, které pro naši planetu představují jen zbytečnou zátěž, a to nejen při jejich výrobě, ale i při jejich likvidaci. Online letáky jsou zkrátka mnohem ekologičtější a zároveň i pohodlnější.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mikina
Bunda
Kraťasy
Oblečení
Bederní pás

Další letáky z kategorie

REKLAMA