Málokdo nezná obchod Rock Point. Tento obchod patří mezi lídry na českém trhu. Široká nabídka kvalitního zboží za skvělé ceny. I tím je obchod Rock Point typický. Vždy tu najdete vše, pro co jste do obchodu zamířili. Zákazníci si už zvykli, že Rock Point pravidelně nabízí nové akce. Proto i oni pravidelně klikají tady, aby zjistili, jaká akce běží zrovna dnes, tedy od 28.10.2019. Doporučujeme si prohlédnout i nabídku jiných obchodů. Co třeba Astratex, Baťa, Bonprix, CCC, Cellbes, Envy, H&M, Halens, Humanic, Kik?

Také Brno, Hradec Králové, Jihlava, Klatovy, Liberec, Olomouc mají své pobočky obchodu Rock Point. Není tu vše, co jste hledali? Mrzí nás to. Ale nic není ztraceno. My se věnujeme hlavně letákům, ale pokud hledáte cokoliv z běžné nabídky, zkuste přímo oficiální web obchodu www.rockpoint.cz.

Už více nemusíte vyhlížet pošťáka s letáky obchodu Rock Point. Kdykoliv se na ně totiž můžete podívat online. Víte, že právě chráníte životní prostředí? Čím? Tím, že neprohlížíte papírový leták obchodu Rock Point, ale leták elektronický!

Nevěříte, že šetřit nakupováním je snadné? Pojďte se o tom přesvědčit.

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Rock Point. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2019 v novém letáku obchodu Rock Point! Nejnovější leták s názvem Rock Point - leták je platný od 28.10.2019 - 18.11.2019. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Rock Point. V kategorii Oděv a obuv naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.