Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Dedra leták
3/5

Dedra leták (01.09.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
REKLAMA

Dedra

Dedra leták přináší akční ceny drogistického i dalšího zboží

3/5
Actual brochure

Dáváte při nakupování přednost obchodům, které nabízí rozmanitou nabídku výrobků, takže si v nich vyberete všechno nebo alespoň většinu toho, co potřebujete? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout internetový obchod Dedra, který nabízí drogistické zboží, domácí potřeby, elektroniku, dekorace a hračky a nechybí v něm ani dámská a pánská móda. Přesvědčte se sami o pestrosti jeho sortimentu a prolistujte si leták Dedra.

Na nový akční leták Dedra se můžete těšit několikrát do roka. Pokaždé platí čtvrt roku, takže máte dostatek času na nákup zlevněných výrobků. Slevy nechybí ani přímo na webových stránkách obchodu Dedra, kde jsou umístěné do kategorie Akce. Aktuální leták Dedra platí od 01.09.2023 a je pro vás připravený tady.

Dedra - internetový obchod s bohatou nabídkou

Shop

Ke spuštění internetového obchodu Dedra došlo v 1995. Nejprve měl v nabídce pouze drogistické zboží, které po nějakém čase doplnilo elektro, kuchyňské doplňky, úklidové náčiní, dekorace, oděvy a další výrobky. Dedra se snaží zákazníkům poskytovat jen to nejkvalitnější zboží, což je hlavním důvodem, proč si získal tolik věrných zákazníků

Nakupování v tomto e-shopu je velmi jednoduché. V patřičných kategoriích na webových stránkách dedra.cz si vyberete zboží, o které máte zájem, a vložíte ho do nákupního košíku. Pak už jen vyberete způsob dopravy, zaplatíte a čekáte, než k vám dorazí. Dedra se pyšní oceněním Czech Superbrands, které získala již celkem pětkrát, a to v letech 2015 až 2019.

Dedra myslí na ekologii

Assortment

Od roku 2019 Dedra používá láhve GoEco, které jsou vyrobené z vytříděného a umytého plastu, díky čemuž se snaží bojovat s produkcí plastového odpadu. Cílem tohoto obchodu je vyrábět ekologickou drogerii v ekologických obalech s ohledem na ochranu životního prostředí.

Dedra prodává zboží pod vlastními značkami, jako je Dedra, Kent, Pardomax, Pompadour nebo Systemat. Čekají tu na vás také různé služby, mezi kterými nechybí nákup na splátky, možnost spolupráce s Dedrou, doprava zdarma u objednávek nad 999 Kč a samozřejmostí je také Dedra leták tento týden s názvem Dedra leták.

Dedra leták příští týden na vás už teď čeká na Kimbinu

Kimbino App

Nepropásněte akce různých e-shopů i kamenných obchodů a pravidelně sledujte Kimbino.cz, kde je pro vás připravená bohatá nabídka slev, takže za svůj nákup pokaždé ušetříte. S ještě pohodlnějším prohlížením online letáků vám pomůže aplikace Kimbino, kterou si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Přesvědčte se sami, že papírové letáky už k ničemu nepotřebujete, a pomozte přírodě zbavit se zbytečného odpadu, který představují papírové letáky.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Elektrický zubní kartáček
Wc
Lesk na rty
Maska na vlasy
Pěna na holení
Spodní prádlo
Kabelka
Batoh
Klipsy na utěrky
Sada zvonků
Kuchyňská předložka
Perkusní sada
Gel do myčky
Kýta bez kosti
Sada na kroket
Guma
Sáčky do vysavače
Balzám na vlasy
Granule pro psy
Krabice s víkem

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Dedra leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.