Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Idea nábytek leták (15.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Idea nábytek

IDEA nábytek

IDEA nábytek leták přináší kvalitní nábytek za rozumnou cenu

3/5
Actual brochure

Ušetřit peníze při zařizování bydlení můžete i jinak než tím, že si pořídíte levné, nekvalitní vybavení. I na poctivě vyrobeném nábytku z masivu totiž můžete ušetřit. Stačí vám k tomu pouze obchod IDEA nábytek, který nabízí kvalitní nábytek do ložnice, jídelny, obývacího pokoje nebo pracovny. Než se pro něj vydáte, prohlédněte si leták IDEA nábytek, ať víte, jaké kousky momentálně nabízí za sníženou cenu.

Akční leták IDEA nábytek vydává dvakrát do měsíce. Zlevněné výrobky tak velmi často střídá, takže pokud v jednom letáku nenajdete to, co se vám líbí, počkejte s jeho nákupem do doby, než vyjde nový leták IDEA nábytek, který už se vám do vkusu třeba trefí. Aktuální leták IDEA nábytek je spuštěný od 15.07.2024 a je pro vás připravený tady.

IDEA nábytek - specialista na prodej nábytku z masivu

Shop

IDEA nábytek působí na našem trhu již od roku 1993. Po celou dobu svého působení se zaměřuje na prodej nábytku z masivu, který je dostupný pro každého zákazníka, jelikož ho nabízí za nejnižší možnou cenu. Samozřejmě, že IDEA nábytek nabízí vybavení vyrobené i z jiných materiálů, takže pokud nejste fanoušci masivu, i tak si v tomto obchodě vyberete.

Nové vybavení si můžete koupit v jedné ze dvanácti prodejen, které na vás čekají ve městech, jako je Praha, Zlín, Brno, Modřice, Olomouc a Ústí nad Labem. Každá pobočka má trochu jinou otevírací dobu, proto se nejprve raději podívejte na webové stránky idea-nabytek.cz, kde zjistíte, kdy má daná prodejna otevřeno. Kromě toho stránky fungují i jako eshop, kde na vás čeká stejná nabídka jako na prodejně, takže si můžete nové vybavení objednat pohodlně přes internet.

Ušetřit za nákup v obchodě IDEA nábytek je velmi jednoduché

Assortment

Nikdo z nás nechce za svůj nákup platit víc, než je nezbytně nutné. Ušetřit za nové vybavení do bytu je v obchodě IDEA nábytek více než snadné. Stačí, když se před nákupem podíváte na IDEA nábytek leták tento týden s názvem Idea nábytek leták, který nabízí až 70 % slevy. Tak výraznou úsporu najdete jen v málokterém obchodě.

Výhodný nákup v obchodě IDEA nábytek doprovázejí služby, jako je doprava zdarma při objednávce nad 3 999 Kč, nákup na splátky nebo odborné poradenství, a to buďto na prodejně nebo prostřednictvím zákaznické linky, která je pro vás k dispozici každý den.

Využijte Kimbino k prohlédnutí akčního letáku IDEA nábytek

Kimbino App

Ještě nikdy jste neviděli leták IDEA nábytek, protože vám nechodí do schránky? Tak to vás jistě potěší, že stačí, když si otevřete Kimbino.cz, kde máte IDEA nábytek leták příští týden neustále k dispozici. Pokud vám listování na počítači nevyhovuje, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, díky které si budete leták IDEA nábytek moci prohlížet i v něm. Udělejte prospěšnou věc pro naši planetu a přestaňte používat papírové letáky, které pro Zemi představují zbytečnou zátěž, a to jak při jejich výrobě, tak i při pozdější likvidaci.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Čokoláda
PC
Postel
Matrace
Komoda
Noční stolek
Pohovka
Sedačka
Křeslo
Stolek
Stůl
Židle
Knihovna
Police
Příborník
Skříňka
Zrcadlo
Rohožka
Botník
Válenda

Další letáky z kategorie

REKLAMA