Kimbino
Kimbino

Humanic leták (01.06.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Humanic
REKLAMA

HUMANIC

HUMANIC leták nabízí boty různých stylů

3/5
Actual brochure

Hledáte nové pantofle, sandále, tenisky, zimní boty, nebo domácí obuv? Pak jste tu správně! Nabídka obchodu HUMANIC je tak rozmanitá, že je připravená uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Sortiment je roztříděný na dámskou, pánskou a dětskou módu, ale také na boty podle stylů, takže hned najdete to, co zrovna hledáte. Pokud nevěříte, že si v HUMANIC vyberete boty i vy, prohlédněte si leták HUMANIC, který vás přesvědčí o opaku.

Akční leták HUMANIC vydává každý měsíc, aby vám mohl neustále nabízet takovou zlevněnou obuv, kterou zrovna potřebujete. Každé roční období vyžaduje jiný typ bot, proto se vyplatí aktuální leták HUMANIC pravidelně očekávat, abyste si mohli koupit potřebné boty za zvýhodněnou cenu. Podívejte se tady, kde na vás čeká leták HUMANIC, který je spuštěný od 01.06.2024.

HUMANIC - jeden z největších evropských prodejců obuvi

Shop

Historie společnosti HUMANIC sahá až do roku 1872, a to do Rakouska-Uherska. Tehdy vznikla společnost pod názvem D.H.Pollak & Co, které se už od samého začátku dařilo, a to především díky tomu, že byla v tu dobu výroba bot velmi žádaná. O pár let později se společnost stala dokonce jedním z největších výrobců obuvi ve střední Evropě.

Významným okamžikem v historii této firmy se stal rok 1907, kdy došlo k jejímu přejmenování na American Shoe House HUMANIC a současně se otevřely první dvě prodejny ve Vídni. Do okolních zemí se HUMANIC začal rozšiřovat v roce 1991 a dnes má své pobočky v devíti evropských zemích, mezi kterými nechybí Česká republika, Maďarsko, Chorvatsko, Německo ani Slovensko.

Na náš trh vstoupil tento úspěšný prodejce obuvi v roce 1992. V současné době u nás provozuje více než dvacet prodejen, které na vás čekají ve městech, jako je Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Hradec Králové a Ostrava. Nové boty si můžete samozřejmě také objednat prostřednictvím webových stránek humanic.net, na kterých naleznete stejnou nabídku jako na kterékoliv pobočce.

HUMANIC není jen prodejce obuvi, ale přináší také zajímavou inspiraci

Assortment

Chtěli byste před nákupem nových bot nejprve načerpat nějakou inspiraci? Podívejte se na webové stránky Humanic, kde na vás čekají nejnovější trendy v oblasti obuvi a také veškeré novinky tohoto obchodu. HUMANIC nabízí kvalitní obuv od ověřených značek, jako je Adidas, Converse, Lacoste, Nike nebo Puma.

V obchodě HUMANIC na vás nečekají jenom boty, ale také doplňky, jako jsou kabelky, peněženky, ponožky, rukavice nebo čepice, které vám spolu s obuví přináší za zvýhodněnou cenu HUMANIC leták tento týden s názvem Humanic leták. V obchodě HUMANIC nechybí ani zajímavé služby, jako jsou dárkové poukazy, rezervace bot na prodejně nebo šedesátidenní lhůta na vrácení zboží.

Neustálý přehled o tom, co nabízí HUMANIC leták příští týden, máte na Kimbinu

Kimbino App

Jistotu, že nepropásnete žádné akce obchodu HUMANIC vám dá Kimbino.cz, kde na vás nejnovější leták HUMANIC vždy čeká. Nestane se tak, že byste za nové boty museli zaplatit víc, než je nezbytně nutné, protože budete vždy vědět, za který model ušetříte. Akční leták HUMANIC můžete mít i ve vašem mobilním telefonu, stačí vám k tomu pouze aplikace Kimbino. Zapomeňte tak už konečně na papírové letáky! Stejně se vám doma jen zbytečně pletou a musíte je chodit vyhazovat do speciálního kontejneru na papír. Tak proč si tyto starosti raději neušetřit?

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA