Kimbino
Kimbino
Tupperware leták
3/5

Tupperware BLACK FRIDAY 2023 - Akční leták

REKLAMA
REKLAMA

Tupperware

Tupperware leták nabízí moderní pomocníky do každé domácnosti

3/5
Actual brochure

Patříte mezi milovníky nejrůznějších domácích vychytávek? Pak jistě uvítáte nabídku obchodu Tupperware, která obsahuje spoustu designových výrobků pro uchovávání nebo zmrazování potravin, přípravu jídla v mikrovlnné troubě nebo servírování hotových pokrmů. Zapomeňte na nudné kuchyňské vybavení a vyměňte ho za elegantní a barevné produkty Tupperware. Za jejich nákup můžete ušetřit nemalé částky, když si nejprve prohlédnete leták Tupperware.

Akční leták Tupperware vydává v průběhu roku a pokaždé platí jinak dlouho. Pokaždé je v něm pro vás připravená bohatá nabídka zlevněných výrobků napříč celým sortimentem obchodu. Aktuální leták Tupperware vydal 06.11.2023 a čeká na vás tady.

Tupperware - výrobce kvalitních a designových domácích potřeb

Shop

Dějiny společnosti sahají do roku 1944, a to konkrétně do Spojených států amerických. Po dvou letech své existence se tato společnost pochlubila svým jedinečným výrobkem - uzavíratelnou mísou vyrobenou z polyethylenu. Zboží od Tupperware se pyšní už od samého počátku velké oblibě, což vedlo k tomu, že tato firma začala už po pár letech expandovat za hranice USA.

V současné době působí ve více než stovce zemí světa, mezi kterými nechybí ani Česká republika. Na našem trhu se Tupperware poprvé objevil v roce 1996. Kuchyňské potřeby si můžete objednat přímo z webových stránek tupperware.cz nebo můžete navštívit jednu z více než deseti poboček, které na vás čekají ve městech, jako je Benešov, Znojmo, Blansko, Ostrava či Olomouc.

Tupperware není jenom pouhým prodejcem, ale přináší také zajímavé nápady

Assortment

Vyměnili jste vaše staré kuchyňské náčiní za moderní výrobky Tupperware? Co takhle ještě zpestřit vás jídelníček zajímavými recepty? Na webových stránkách Tupperware je pro vás připravená inspirace na saláty, moučníky, cukroví nebo omáčky. Vyzkoušejte je a uvidíte, že si je zamilujete.

Tupperware má pro vás kromě vynikajících receptů připravený také blog plný skvělých tipů. Tento prodejce nabízí pouze kvalitní, nezávadné výrobky, a pokud si před nákupem prolistujete Tupperware leták tento týden s názvem Tupperware katalog Vylepšete si slavnostní stůl, tak je navíc získáte za skvělé ceny.

Kimbino je správná cesta k získání online letáků

Kimbino App

Chtěli byste si prohlížet letáky z vašich oblíbených obchodů na počítači, ale nevíte, kde je máte hledat? Otevřete si Kimbino.cz, kde na vás čekají akce ze všech obchodů, na které si jen vzpomenete. Nejen Tupperware leták příští týden, ale i další si můžete prohlížet také ve vašem mobilním telefonu, a to v případě, že si do něj stáhnete aplikaci Kimbino. Přesvědčte se sami, jak je používání online letáků pohodlné a hlavně ekologické. Ušetříte totiž přírodní zdroje a nebudete si doma dělat nepořádek starými papíry.

Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Tupperware. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Tupperware! Nejnovější leták s názvem Tupperware katalog Vylepšete si slavnostní stůl je platný od 14.11.2023 - 17.12.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Tupperware. V kategorii Ostatní naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Lednice
Telefon
Stůl
Batoh
Rukavice
Brýle
Utěrka
Hodiny
Obracečka
Krabička
Mandolína
Cukřenka
Hrnek
Naběračka
Miš
Cibule
Škrabka
Maso

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Tupperware leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.