Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Tupperware leták (01.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Tupperware

Tupperware

Tupperware leták nabízí moderní pomocníky do každé domácnosti

3/5
Actual brochure

Patříte mezi milovníky nejrůznějších domácích vychytávek? Pak jistě uvítáte nabídku obchodu Tupperware, která obsahuje spoustu designových výrobků pro uchovávání nebo zmrazování potravin, přípravu jídla v mikrovlnné troubě nebo servírování hotových pokrmů. Zapomeňte na nudné kuchyňské vybavení a vyměňte ho za elegantní a barevné produkty Tupperware. Za jejich nákup můžete ušetřit nemalé částky, když si nejprve prohlédnete leták Tupperware.

Akční leták Tupperware vydává v průběhu roku a pokaždé platí jinak dlouho. Pokaždé je v něm pro vás připravená bohatá nabídka zlevněných výrobků napříč celým sortimentem obchodu. Aktuální leták Tupperware vydal 01.07.2024 a čeká na vás tady.

Tupperware - výrobce kvalitních a designových domácích potřeb

Shop

Dějiny společnosti sahají do roku 1944, a to konkrétně do Spojených států amerických. Po dvou letech své existence se tato společnost pochlubila svým jedinečným výrobkem - uzavíratelnou mísou vyrobenou z polyethylenu. Zboží od Tupperware se pyšní už od samého počátku velké oblibě, což vedlo k tomu, že tato firma začala už po pár letech expandovat za hranice USA.

V současné době působí ve více než stovce zemí světa, mezi kterými nechybí ani Česká republika. Na našem trhu se Tupperware poprvé objevil v roce 1996. Kuchyňské potřeby si můžete objednat přímo z webových stránek tupperware.cz nebo můžete navštívit jednu z více než deseti poboček, které na vás čekají ve městech, jako je Benešov, Znojmo, Blansko, Ostrava či Olomouc.

Tupperware není jenom pouhým prodejcem, ale přináší také zajímavé nápady

Assortment

Vyměnili jste vaše staré kuchyňské náčiní za moderní výrobky Tupperware? Co takhle ještě zpestřit vás jídelníček zajímavými recepty? Na webových stránkách Tupperware je pro vás připravená inspirace na saláty, moučníky, cukroví nebo omáčky. Vyzkoušejte je a uvidíte, že si je zamilujete.

Tupperware má pro vás kromě vynikajících receptů připravený také blog plný skvělých tipů. Tento prodejce nabízí pouze kvalitní, nezávadné výrobky, a pokud si před nákupem prolistujete Tupperware leták tento týden s názvem Tupperware katalog červenec 2024, tak je navíc získáte za skvělé ceny.

Kimbino je správná cesta k získání online letáků

Kimbino App

Chtěli byste si prohlížet letáky z vašich oblíbených obchodů na počítači, ale nevíte, kde je máte hledat? Otevřete si Kimbino.cz, kde na vás čekají akce ze všech obchodů, na které si jen vzpomenete. Nejen Tupperware leták příští týden, ale i další si můžete prohlížet také ve vašem mobilním telefonu, a to v případě, že si do něj stáhnete aplikaci Kimbino. Přesvědčte se sami, jak je používání online letáků pohodlné a hlavně ekologické. Ušetříte totiž přírodní zdroje a nebudete si doma dělat nepořádek starými papíry.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Rajčata
Rýže
Jahody
Mrkev
Ořechy
Telefon
Fritéza
Kostky
Rýži
Slunečnicová semínka
Pekanové ořechy
Sušenky
Nůž
Mandle
Kapusta
Sekáček
Semínka
Celer
Cibule
Škrabka

Další letáky z kategorie

REKLAMA