Kimbino
Kimbino
REKLAMA
About you leták
3/5

About you leták (13.05.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
About you

About you leták

V letáku About You naleznete inspiraci pro váš šatník

3/5
Actual brochure

O obchodě About You jste už možná slyšeli. Především na sociálních sítích se tato značka objevuje často, protože spolupracuje s řadou influencerů a známých osobností, přes které pak můžete získat slevový kód. Obchod About You má velmi širokou cílovou skupinu, protože se v jeho sortimentu nachází přes neuvěřitelných 400 000 různých kousků oblečení.

Ušetřit však můžete, i když Instagram nebo Facebook moc nesledujete. Prohlédněte si nejnovější leták About You s platností od 13.05.2024, který naleznete tady. Letáky About You vycházejí nepravidelně a většinou zahrnují delší časové období, zpravidla zhruba měsíc. Upozorňují nejen na slevy, ale také aktuální módní trendy, kterými se při výběru můžete inspirovat.

Na About You najdete oblečení pro jakoukoliv příležitost

Shop

Společnost About You vznikla v Německu v roce 2014. Za necelých deset let své existence se však rozrostla do prosperující firmy fungující ve čtrnácti evropských zemích. Internetový obchod About You si od začátku zakládá na bezstarostném nakupování. Nabízí bezplatnou dopravu i vrácení zboží v prodloužené lhůtě sta dnů. 

Sortiment čítající přes dva tisíce značek si prohlédnete na webu aboutyou.cz. Zde si jednoduše objednáte kousky, které vás zaujmou v nejnovějším About You letáku – ten aktuální nese název About you nabídka. Pokud si zde nevyberete nebo si raději zkoušíte oblečení v obchodě, podívejte se na nabídku dalších obchodů z kategorie Oděv, obuv a sport – například Altisport, Marks & Spencer, Nordblanc, Petrklíč, Rock Point, Decathlon, Bezvasport, Humanic, Zara a Cellbes.

Oblečení a doplňky od tisíců módních značek

Assortment

V letáku About You si vyberete kompletní šatník pro ženy, muže i děti. Nabídka obchodu je i rozdělena podle různých příležitostí. Najdete zde oddělení sportovní módy nebo například těhotenské oblečení či módní doplňky. Obchod nabízí i exkluzivní kolekce. Ty jsou většinou časově omezené a objevují se v nich speciální návrhářské kousky.

Společnost About You také založila svoji vlastní značku oblečení zvanou Edited. Nabídku tohoto výrobce najdete i v kamenných prodejnách v Německu a Rakousku. Značka Edited, která vznikla v Berlíně, si zakládá na nadčasových a originálních modelech. Podívejte se na nejnovější leták About You s názvem About you nabídka a vyberte si z širokého sortimentu to pravé oblečení pro vás.

Ulehčete životnímu prostředí díky webu Kimbino

Kimbino App

Plné schránce papírových letáků už dávno odzvonilo. Mnohem jednodušší je otevřít Kimbino.cz a najít si leták, který nás zajímá. Pokud hledáte ve slevách konkrétní produkt, zadejte jeho název do vyhledávače nahoře a hned můžete porovnávat nejvýhodnější nabídky.

Šetření bude ještě snadnější, pokud si stáhnete aplikaci Kimbino. S tou budete mít všechny letáky po ruce v mobilu, a hravě si je tak prohlédnete i přímo během nákupu. Navíc díky Kimbino pomůžete i naší planetě. Papírové letáky vytváří zbytečný odpad, kterému se díky naší elektronické nabídce vyhnete.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Šaty
Sukně
Tričko
Halenka
Kalhoty
Overal

Další letáky z kategorie

REKLAMA