Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Nordblanc leták (16.07.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Nordblanc

NORDBLANC

Outdoorové a sportovní oblečení a doplňky za příznivé ceny přináší NORDBLANC leták

3/5
Actual brochure

Patříte mezi nadšené sportovce, kteří tráví v přírodě většinu svého volného času? Pak jistě víte, že se neobejdete bez kvalitního oblečení a vybavení. Pokud není vaše výbava úplná, je zde pro vás připravený obchod NORDBLANC, ve kterém naleznete dámské, pánské a dětské oblečení včetně obuvi, a nechybí tu ani praktické doplňky, jako jsou sluneční brýle, ponožky, rukavice, čepice nebo nákrčníky. Pokud si chcete koupit nějaké nové sportovní oblečení, prohlédněte si nejprve leták NORDBLANC, ať víte, jestli to, co potřebujete, zrovna nenabízí ve slevě.

Akční leták NORDBLANC vydává nepravidelně několikrát do roka. Pokaždé se můžete těšit na zajímavé slevy, které mnohdy šplhají až k 50 %, takže je nákup zlevněného zboží opravdu výhodný. Na aktuální leták NORDBLANC, který je platný od 16.07.2024, se můžete podívat tady.

NORDBLANC - úspěšný prodejce outdoorového vybavení nejen u nás, ale i v Evropě

Shop

NORDBLANC patří mezi úspěšnou značku outdoorového a sportovního oblečení a doplňků, která vstoupila na náš trh v roce 2003. Od té doby se neustále rozšiřuje a nabízí stále více produktů, aby uspokojila potřeby každého milovníka sportu.

NORDBLANC však nepůsobí pouze v České republice, ale od roku 2007 se úspěšně rozšiřuje i do střední Evropy, a to například na Slovensko, kde provozuje pobočku v Trenčíně. U nás naleznete více než deset prodejen NORDBLANC, které jsou rozmístěné do měst, jako je Praha, Olomouc, Tábor, Zlín, Plzeň a Písek. Samozřejmostí je i možnost nákupu prostřednictvím internetového obchodu nordblanc-obchod.cz.

NORDBLANC nabízí funkční a praktické zboží

Assortment

Pokud se rozhodnete pro oblečení značky NORDBLANC, můžete si být jistí, že získáte kvalitní a funkční oblečení, které je vyrobené za použití nejmodernějších technologií. Samozřejmě klade důraz také na design, takže budete mít praktické a zároveň designové kousky. Přesvědčte se sami a prohlédněte si NORDBLANC leták tento týden s názvem Nordblanc nabídka, který vám nabídne vybrané zboží za akční ceny.

Aby pro vás bylo nakupování v obchodě NORDBLANC ještě výhodnější, nabízí vám tento prodejce celou řadu služeb, jako je například doprava zdarma při objednávce nad tisíc korun nebo věrnostní program, díky kterému získáte plno výhod. Na stránkách najdete také velikostní tabulku, která vám usnadní správný výběr oblečení. Aby vám nové oblečení a obuv dlouho spolehlivě sloužily, připravil pro vás NORDBLANC také informace o tom, jak by měla vypadat jejich správná údržba.

NORDBLANC leták příští týden na vás už teď čeká na Kimbinu

Kimbino App

Vzhledem k tomu, že NORDBLANC vydává své akční letáky nepravidelně, se vyplatí pravidelně sledovat Kimbino.cz, aby vám žádná sleva neutekla. Pokud trávíte více času s mobilním telefonem než u počítače, stáhněte si do něj aplikaci Kimbino, ve které si budete moci leták NORDBLANC také kdykoliv prohlédnout. Nejenže tak získáte neustálý přehled o akcích tohoto prodejce, ale navíc uděláte prospěšnou věc pro naši přírodu, jelikož nebudete podporovat výrobu papírových letáků, kvůli které dochází k neustálému kácení stromů a velké spotřebě vody.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA