KimbinoKimbino
Invia leták
3/5

Invia leták - aktuální akční letáky + BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Invia leták má pro vás připravenou bohatou nabídku zájezdů

3/5
Actual brochure

Nedokážete si představit, že byste letošní léto strávili jinak než u moře? Pak se podívejte na nabídku cestovní kanceláře Invia, která má pro vás připravené zajímavé destinace v Evropě i zbytku světa. Kromě klasických Last Minute a First Minute zájezdů zprostředkovává také dovolenou po České republice, eurovíkendy, okružní plavby lodí, lyžařské zájezdy nebo wellness pobyty. Skrze leták Invia si tak každý vybere přesně podle svého gusta.

Akční leták Invia má pro vás pokaždé připravenou tu nejlepší nabídku hotelů, ve kterých si můžete zaplatit ubytování bez stravy, nebo all inclusive, díky kterému budete mít neomezený přísun jídla a pití. Aktuální leták Invia je spuštěný od 26.11.2021 a prolistovat si ho můžete tady.

Invia - jedna z předních českých cestovních kanceláří

Shop

První zmínky o této cestovní kanceláři sahají do roku 2000, kdy vznikl projekt MojeDovolená.cz. K přejmenování společnosti na Invia došlo až o čtyři roky později. Cestovní agentura se pomalu ale jistě rozrůstala, a to nejen u nás, ale i v dalších evropských zemích. V roce 2004 došlo k otevření první pobočky na Slovensku a později se Invia rozšířila také do Polska, Maďarska, Rumunska a Ruska.

Dovolenou si můžete vybrat sami z pohodlí vašeho domova, a to prostřednictvím webových stránek www.invia.cz, kde na vás čeká nejen seznam destinací a patřičných hotelů, ale také zákaznická linka, na kterou se můžete obrátit každý den v případě, že budete potřebovat poradit s objednávkou vašeho pobytu. Druhou možností, kterou pro výběr zájezdu máte, je návštěva jedné z více než sta poboček, které jsou rozmístěné do měst, jako je Tábor, Hodonín, Náchod, Liberec, Opava či Prostějov

Invia má pro vás připravené také různé doplňkové služby

Assortment

U cestovní kanceláře Invia si nejen vyberete dovolenou, ale zároveň si můžete sjednat cestovní pojištění, dovoz na letiště Václava Havla z vašeho domova a zpátky, bezpečné parkování na letišti, půjčení auta všude po světě nebo službu Invia Business, která je určená především pro firmy. Pro každého je ale připravený Invia leták tento týden s názvem Invia - Black Friday, který je plný neodolatelných pobytů.

Chcete načerpat inspiraci, kam byste se mohli letos, nebo třeba až příští rok vyrazit? Otevřete si Invia blog, kde si můžete přečíst rady na cestování, zajímavosti ze světa nebo osobní zkušenosti z cest. Invia pro vás také připravuje různé soutěže, ve kterých můžete vyhrát dárkový poukaz na nákup dovolené.

Neseďte v létě doma a už teď si prohlédněte Invia leták příští týden

Kimbino App

Nabídka cestovní kanceláře Invia je sice velká, ale aby vám rychlejší zákazník nevyfoukl ty nejlepší zájezdy, podívejte se už v předstihu na Kimbino.cz, kde na vás čeká Invia leták se svou akční nabídkou. Pokud si chcete jeho prohlížení zpříjemnit, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, která vám to umožní. Nečekejte do doby, než vám pošťačka přinese papírový leták Invia do schránky a podívejte se na jeho online verzi kdykoliv a kdekoliv budete chtít.

Black Friday 2021

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Invia. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2021 v novém letáku obchodu Invia! Nejnovější leták s názvem Invia - Black Friday je platný od 26.11.2021 - 30.11.2021. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Invia. V kategorii Cestování naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Další řetězce z kategorie Cestování

Sledovat

Do obchodu

Sdílej

Kimbino
Zavřít
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
Invia leták
    Invia leták