Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Blue Style leták
3/5

Blue Style leták (01.09.2023) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Blue Style

Blue Style

Blue Style leták přináší širokou nabídku zájezdů pro každého

3/5
Actual brochure

Máte představu o vaší letní dovolené, nebo jen víte, že byste se rádi podívali k moři, ale na typu destinace vám až tak moc nezáleží? Ať je vaše vize o letní rekreaci jakákoliv, s cestovní kanceláří Blue Style si vyberete takovou, na kterou budete rádi vzpomínat. Čeká tu na vás možnost Last a First Minute dovolených, zájezdů do exotických zemí, prodloužených víkendů nebo poznávacích výletů. Nabídka Blue Style tak obsahuje aktivní i odpočinkové pobyty. Přesvědčte se o tom sami a prohlédněte si nejprve leták Blue Style.

Akční leták Blue Style připravuje jednou za rok, takže se výhodné nabídky zájezdů během sezóny nemění. S jejich objednáním ale na nic nečekejte, zájem o dovolenou snů je totiž opravdu velký. Aktuální leták Blue Style platí od 01.09.2023 a je pro vás připravený tady.

Blue Style - česká rodinná firma s mnohaletými zkušenostmi

Shop

Cestovní kancelář Blue Style působí na našem trhu již několik let. Za dobu své existence si získala přízeň celé řady spokojených cestujících. Svých úspěchů docílila díky tomu, že veškeré destinace, do kterých nabízí zájezdy, prozkoumali její zaměstnanci na vlastní kůži, takže dokáže každému poradit s ideální dovolenou přesně pro něj.

Prostřednictvím cestovní kanceláře Blue Style si můžete dovolenou rezervovat buďto na webových stránkách blue-style.cz nebo v jedné z více než třiceti poboček, které jsou rozmístěné po celé České republice, takže nechybí ve městech, jako je Praha, Brno, Jihlava, Pardubice či Liberec.

V Blue Style si vybere dovolenou opravdu každý

Assortment

Chtěli byste se letos podívat do Bulharska, Francie, Řecka, Španělska nebo do nějaké exotičtější země, jako jsou Maledivy, Seychely, Spojené arabské emiráty nebo Thajsko? S cestovní kanceláří Blue Style to není žádný problém. Zájezdy totiž plánuje nejen do letovisek v těchto zemích, ale i do mnoha dalších. Se svojí aktuální nabídkou vás vždy seznámí Blue Style leták tento týden s názvem Blue Style katalog - Exotika 2023/2024.

Pokud se rozhodnete cestovat s touto cestovní kanceláří, získáte parkování přímo u letiště, možnost zajištění soukromého převozu v destinaci z letiště do hotelu a zpátky nebo dárkové šeky v hodnotě 1 000 Kč až 10 000 Kč. Blue Style pro vás také připravuje různé soutěže o hodnotné ceny.

Zajímavé nabídky různých typů dovolených na vás čekají na Kimbinu

Kimbino App

Stále ještě nemáte vymyšlenou dovolenou pro letošní rok nebo už zvažujete, kam se vydáte příští léto? Podívejte se na Kimbino.cz nebo si do vašeho mobilního telefonu stáhněte aplikaci Kimbino, kde na vás čeká Blue Style leták příští týden. V něm si jistě vyberete dovolenou, kterou si maximálně užijete. Sledování online letáků je pohodlné a hlavně ekologické, jelikož na rozdíl od těch papírových se kvůli jejich výrobě nespotřebovávají žádné přírodní zdroje.

REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Máslo
Olej
Chléb
Káva
Džús
Víno
Pivo
Jablka
Rajčata
Banány
Rýže
Čaj
Ořechy
Ryba
Krém
Zmrzlina
Salát
Telefon
Tv

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Další řetězce z kategorie Cestování