Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Yves Rocher leták
3/5

Yves Rocher leták + akční nabídka v ESHOPu

REKLAMA
REKLAMA

Yves Rocher leták

Chcete si dopřát přírodní francouzskou kosmetiku? Podívejte se na leták Yves Rocher

3/5
Actual brochure

Málokoho by při pomyšlení na luxusní kosmetiku nenapadla jako první Francie. Yves Rocher je výrobce rostlinné kosmetiky, který se zasazuje o ochranu přírody a životního prostředí. Zákazníky tedy potěší nejen příznivými cenami, ale i udržitelností a kvalitou produktů. 

Na nejnovější Yves Rocher leták, který platí od 08.09.2023, se můžete podívat tady. Obchod střídá ve svém akčním letáku nejrůznější produkty, od parfémů až po tělové krémy. Zaručeně si tedy vybere opravdu každý.

Yves Rocher vyrábí kvalitní rostlinnou kosmetiku a dbá na ochranu přírody

Shop

Značka Yves Rocher vznikla v městečku La Gacilly, které se nachází na západním pobřeží Francie. Jejím zakladatelem byl Yves Rocher, jehož jméno nese značka dodnes. Tento francouzský businessman celý život miloval přírodu, a to se promítlo i do produktů, které pod touto značkou začal prodávat.

Právě na přírodu se v Yves Rocher klade největší důraz. Všechny rostliny používané k výrobě se pěstují ekologicky, a to na šedesáti hektarech polí situovaných přímo v oblasti La Gacilly. Yves Rocher si také velice zakládá na ochraně přírody, což promítá i do svých činů. Zasloužila se o zasazení více než milionu stromů. 

Kamenné prodejny můžete navštívit po celé České republice – obchody Yves Rocher se nachází například ve městech, jako je Plzeň, Praha, Brno, Velký Týnec, Liberec a Olomouc. Celý seznam prodejen včetně jejich otevírací doby si můžete prohlédnout na stránkách yves-rocher.cz. Akční leták Yves Rocher vám napoví, jaké produkty nakoupit v obchodě výhodně. Na rozdíl od většiny dalších obchodů z kategorie Zdraví a kosmetika, jako je např. FAnn parfumerie, Rossmann, Moje lékárna, Benu, Alphega lékárna, Pharmapoint, Drogeo, Top drogerie, dm drogerie a TETA Drogerie, obchod Yves Rocher prodává pouze své produkty. 

 

Potřebujete přírodní krém, šampón či parfém? Yves Rocher je ta správná volba

Assortment

Jako první produkt vyrobil Yves Rocher krém. Od té doby se ale sortiment této značky značně rozšířil – všechny však prodává výhradně pod svou vlastní značkou. 

K nejoblíbenějším bestsellerům patří stále krémy, které jsou vhodné pro širokou škálu zákaznic. Kromě nich si v Yves Rocher můžete pořídit i kompletní péči o pleť, od jejího čištění až po výživu. Nakonec se Yves Rocher věnuje i dekorativní kosmetice a nechybí ani kosmetika vlasová i parfémy.

V Yves Rocher nezapomínají ani na muže – ti si zde mohou vybrat např. sprchový gel, péči po holení nebo parfém. Populární jsou také produkty určené pro péči o tělo, a to především tělové krémy, které mají úžasné přírodní vůně. V nejnovějším Yves Rocher letáku s názvem Yves Rocher leták jistě najdete produkty právě pro vás.

Už žádné tahání letáků díky portálu Kimbino!

Kimbino App

Nebaví vás mít přeplněnou schránku a nosit zbytečně letáky Yves Rocher a dalších obchodů sem a tam? Právě pro vás je ideálním řešením Kimbino.cz, kde si můžete prohlédnout všechny letáky pěkně v klidu a pohromadě. Můžete si tak jednoduše porovnat ceny stejných produktů v různých obchodech, a hravě tak ušetřit.

Další výhodou je bezpochyby udržitelnost. Když z papírových letáků přejdete na Kimbino, tak ulehčíte spotřebě papíru a tím i naší planetě. Pokud chcete mít všechny letáky hezky po ruce, není nic jednoduššího, než k tomu využít naši aplikaci Kimbino, kde se můžete podívat nejen na leták Yves Rocher pro příští týden.

REKLAMA
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Mléko
Olej
Krém
Peeling
Krém na ruce
Mýdlo
Sprchový gel
Deodorant
Antiperspirant
Mýdlo na ruce
Savo

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Yves Rocher leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.