Kimbino
Kimbino
REKLAMA

Casarredo leták (01.01.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Casarredo

Casarredo leták

Prohlédněte si leták Casarredo a pořiďte si bytové vybavení za skvělé ceny

3/5
Actual brochure

Žádná domácnost se neobejde bez kvalitního bytového vybavení, jako je sedací souprava, obývací stěna, skříně nebo postel. Vybavení domácnosti není levná záležitost, proto jistě oceníte, když seženete nábytek za výhodnější cenu. Pokud si prohlédnete Casarredo leták, získáte nejen inspiraci, jak by váš nový domov mohl vypadat, ale především zjistíte, jaké slevy na bytový sortiment aktuálně přináší.

Akční leták Casarredo vychází nepravidelně několikrát do roka. Některé slevy jsou platné pouze měsíc, zatímco jiné naopak trvají klidně i celý rok, proto si vždy pořádně zkontrolujte, jak dlouho aktuální leták Casarredo platí. Akční nabídku, která je v platnosti od 01.01.2024, si můžete prohlédnout tady.

Casarredo - český velkoobchodní prodejce s nábytkem s mnohaletou zkušeností

Shop

Ke vzniku české společnosti Casarredo došlo v roce 2007. Od té doby se zaměřuje na velkoobchodní prodej s nábytkem, kterému se velmi daří, díky čemuž se i v dnešní době neustále rozvíjí. Naleznete zde nejen širokou nabídku bytového sortimentu, ale také kvalitní služby, které vám zpříjemní a zjednoduší výběr nového nábytku.

Pro Casarredo je nejdůležitější, aby zákazníkům nabídl kvalitní designový nábytek za příznivé ceny. Sami se o tom přesvědčíte na webových stránkách casarredo.cz, kde si nábytek můžete nejen prohlédnout, ale rovnou také objednat. Vybavení je zde rozdělené do kategorií, takže si snadno najdete přesně ten kus, který právě potřebujete.

Casarredo přináší nábytek od známých výrobců

Assortment

Máte oblíbeného výrobce nábytku, od kterého jste si nakoupili vybavení do celého bytu, ale ještě nemáte vše, co potřebujete? Podívejte se na Casarredo leták tento týden s názvem Casarredo leták, který je plný zlevněných značek nábytku. Naleznete zde například sedací soupravy a nábytek Wajnert, stoly, židle a postele Signal, kuchyňský a koupelnový nábytek Stolkar nebo nábytek do dětského pokoje značky Dolmar.

Casarredo vám také umožňuje nákup nábytku na splátky. Vaše bydlení si tak můžete zařídit hned, jakmile se přestěhujete do nového bytu či domu, takže nemusíte tak čekat do doby, než našetříte dostatek peněz. Kromě toho na webových stránkách obchodu také naleznete důležité pokyny o údržbě a montáži nábytku nebo důležité informace o použitých materiálech.

Rádi byste se podívali na leták Casarredo, ale nevíte, kde ho najdete? Zkuste Kimbino

Kimbino App

Nechodí vám Casarredo leták příští týden, takže nevíte, jak se máte včas dozvědět o akcích tohoto obchodu? Podívejte se na Kimbino.cz, kde je pro vás leták Casarredo neustále připravený. Budete ho tak mít dispozici, kdykoliv si budete chtít koupit nový nábytek do vaší domácnosti, což platí dvojnásob, když si do vašeho mobilního telefonu stáhnete aplikaci Kimbino. Nejen, že s online letáky ušetříte peníze za nákup, ale také uděláte prospěšnou věc pro přírodu - na rozdíl od těch papírových se kvůli nim nemusí kácet stromy.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA