Kimbino
Kimbino
REKLAMA
Drogeo leták
3/5

Drogeo leták (09.05.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
Drogeo

Ageo

Ušetřete při nákupu drogistických potřeb a prohlédněte si Drogeo leták

3/5
Actual brochure

Stále ještě nakupujete hygienické potřeby, prostředky pro úklid a krmivo pro vaše čtyřnohé miláčky v kamenných obchodech? Ušetřete čas i peníze a podívejte se na nabídku obchodu Drogeo, který nabízí stejný sortiment, jako kterákoliv kamenná drogerie. Svou nabídku má přehledně roztříděnou do patřičných kategorií, takže během chvilky najdete to, co právě hledáte. Prohlédněte si nejprve leták Ageo, ať víte, jaké zlevněné výrobky na vás v tomto obchodě momentálně čekají za zvýhodněnou cenu.

Na nový akční leták Drogeo se můžete těšit několikrát do roka a pokaždé přináší jiné akční zboží, aby vyhověl potřebám všech zákazníků. Slevy překračují až 50 %, takže se nákup v tomto obchodě opravdu vyplatí. Aktuální leták Drogeo je v platnosti od 09.05.2024 a můžete si ho prohlédnout tady.

 

Drogeo - oblíbený internetový prodejce drogerie

Shop

Internetový obchod Drogeo (před tím Ageo) je spuštěný od roku 2016 a provozuje ho společnost RAM Internet Ventures, která vytváří různé online projekty a jedním z nich je právě e-shop Drogeo. Drogeo po celou dobu svého působení na našem trhu poskytuje kvalitní služby a vyznačuje se poctivým přístupem k zákazníkům.

Otevřete si webové stránky drogeo.cz a sami si vyzkoušejte, jak je online nákup drogerie pohodlný a jednoduchý. Jinak už ji od teď nejspíš nakupovat ani nebudete. Objednané zboží si můžete nechat doručit přepravní společností až k vám domů nebo si ho můžete vyzvednout ve všedních dnech na výdejním místě v Praze 9 - Horních Počernicích.

 

Drogeo - rychlé dodání a pestrá nabídka sortimentu

Assortment

Drogeo se vyznačuje širokou nabídkou zboží, která obsahuje více než 45 000 produktů známých značek, jako je Colgate, Domestos, Lenor, Tento nebo Woolite. Abyste za nákup nejen těchto, ale i dalších značek ušetřili, je pro vás připravený Drogeo leták tento týden s názvem Drogeo nabídka, tak si ho před nákupem nezapomeňte prohlédnout.

Drogeo má pro vás připravené také další služby, které jistě oceníte. Čeká tu na vás doprava zdarma při objednávce nad 1 500 Kč, věrnostní program, díky kterému získáte slevu na další nákup, nebo blog, který přináší zajímavé tipy pro vaši domácnost.

 

S Kimbinem získáte jistotu, že vám Drogeo leták příští týden nikdy neuteče

Kimbino App

Děláte si zásobu hygienických přípravků a prostředků pro úklid? Nakupte si je za zvýhodněnou cenu a ušetřete tak své peníze. Stačí, když se budete pravidelně dívat na Kimbino.cz, kde je pro vás neustále připravený leták Drogeo, takže budete vždy vědět, co se vám momentálně vyplatí koupit. Pokud si nechcete prohlížet leták Drogeo na počítači nebo notebooku, stáhněte si do vašeho mobilního telefonu aplikaci Kimbino, která rovněž slouží k prohlížení online letáků. Papírové letáky představují pro naši planetu velkou zátěž, jelikož při jejich výrobě dochází ke kácení stromů a velké spotřebě vody. Online letáky využívání těchto zdrojů pomáhají omezit a tím přispívají k ochraně naší planety.

 
REKLAMA

Oblíbené produkty na Kimbino.cz:

Sprchový gel
Prášek na praní
Aviváž
Čistící prostředek
Pampers
Wc čistič
Vložky
Sunar
Vitamin c
Prací gel
Domestos

Další letáky z kategorie

REKLAMA