Kimbino
Kimbino
REKLAMA

SEVT leták (31.05.2024) - aktuální akční letáky

REKLAMA
SEVT

SEVT

Sháníte školní pomůcky pro své děti? Prohlédněte si SEVT leták

3/5
Actual brochure

Začátek školního roku s sebou přináší spoustu zařizování. Školáci musí mít nové školní pomůcky a vybavení, jako jsou sešity, rýsovací potřeby, učebnice nebo batohy. SEVT je připravený nabídnout vám nejen potřeby pro vašeho školáka, ale také různé výtvarné a kancelářské vybavení, knihy, společenské hry a hračky, bytové dekorace a drogistické zboží. Se zajímavou nabídkou a cenami tohoto obchodu se seznámíte přes leták SEVT.

SEVT - společnost s mnohaletými zkušenostmi

Shop

Historie společnosti SEVT sahá až do roku 1954, ve kterém vznikla firma Statistické a evidenční vydavatelství tiskopisů, která byla jejím předchůdcem. SEVT jako takový vznikl až o několik let později, konkrétně v roce 1992. Neustále se snaží zdokonalovat, a to jak v komunikaci se zákazníky, tak i nabídkou sortimentu a přehledností internetového obchodu. 

V SEVT můžete nakupovat z pohodlí vašeho domova, a to přes e-shop sevt.cz, na kterém jsou veškeré výrobky roztříděné do patřičných kategorií, takže vám jejich výběr zabere jen pár minut. Pokud dáváte přednost osobnímu nákupu, navštivte jednu ze prodejen, které se nacházejí v Českých Budějovicích a Praze.

SEVT - ideální místo pro školáky nebo malíře

Assortment

Baví vás nebo vaše děti kreativní tvoření? Pak si v SEVT přijdete na své. Čeká tu na vás totiž bohatá nabídka různých barev, modelovacích a keramických hmot, zažehlovacích korálků nebo kreativních materiálů

Čekají tu na vás samozřejmě také různé služby, mezi kterými nechybí doprava zdarma při objednávce v hodnotě nad 1 500 Kč, garance vrácení peněz nebo možnost registrace, která zajišťuje pohodlné nakupování. V nabídce obchodu SEVT na vás čekají výrobky od známých značek, jako je Ariel, Finish, Lego, Merkur nebo Sanytol.

 

Prohlížejte si leták SEVT jednoduše díky Kimbinu

Kimbino App

Udělat si přehled o slevách obchodu SEVT není nijak složité. Stačí, když si otevřete Kimbino.cz, kde už na vás čeká SEVT leták příští týden se svou akční nabídkou. Abyste ho měli ještě více po ruce, je pro vás připravená aplikace Kimbino, kterou si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Dejte šanci online letákům a vyměňte je za ty papírové. Uděláte tak prospěšnou věc pro naši planetu, jelikož výroba papíru pro ni představuje velkou zátěž.

REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA