Pepco leták
4/5

Pepco leták 01.12.2022 na příští týden - (VÁNOCE)

REKLAMA
REKLAMA

Pepco leták

Využijte Pepco leták, aby vám neutekla žádná sleva

4/5
Actual brochure

 

Znáte ten pocit, kdy přijdete domů z obchodu a zjistíte, že jste si zapomněli vzít nový leták na příští týden? Takové věci už vás trápit nemusí, protože s Kimbinem k nim máte přístup 24 hodin denně. Stačí jen připojení k internetu a máte k dispozici leták kteréhokoliv supermarketu či obchodu s módou. Díky tomu je můžete vzájemně porovnat a pak vyrazit tam, kde je pro vás nabídka nejvýhodnější.

S online letákem Pepco máte leták neustále k dispozici a tím pádem si jej můžete prolistovat skutečně kdykoliv a kdekoliv. Nový Pepco akční leták vychází jednou za čtrnáct dní v pátek a je platný následující dva týdny. Ten nejnovější, který je platný od 03.11.2022, si můžete prohlédnout tady.

Odkud sem Pepco prodejny přišly?

Shop

Existence tohoto obchodu začala v jednom polském městě, kde se v roce 2004 otevřela první prodejna Pepco. U lidí si získávala stále větší oblibu, a tak se obchody začaly objevovat v dalších městech. Postupem času se Pepco začalo rozšiřovat do dalších zemí Evropy, mezi které kromě České Republiky patří například Maďarsko, Chorvatsko a Slovinsko. 
Celkem po celé Evropě najdeme přes 1000 Pepco prodejen. Chtějí se stát největší, nejlepší, nejvýhodnější a nejznámější diskontní značkou v tomto prodeji po celé Evropě. V České Republice je Pepco již řadu let a patří k nejoblíbenějším obchodům s oblečením a jejich obliba stále roste. Obchody se nacházejí například v Praha, Brno, České Budějovice, Pardubice, Hradec Králové a Ostrava.

Stálou nabídku produktů a zajímavé tipy, jak je využít si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách pepco.cz.

Pokud se rádi věnujete módě, jistě vás potěší, že Pepco provozuje také vlastní blog, ve kterém se věnuje nejen již zmíněné módě, ale také domácnosti a dětem. Ženy jistě ocení různé recepty, díky kterým mohou uvařit pro svoji rodinu nová chutná jídla, která si zamilují. V Pepcu otevírací doba začíná každý den od pondělí do neděle v 8:00 a končí v 19:00. Některé prodejny jsou však otevřené od 9:00 do 20:00.

Pepco - oblečení pro děti za mimořádně nízké ceny

Assortment

Hlavní charakteristikou obchodu Pepco je, že zde najdete veškeré zboží za nejnižší cenu. Sortiment zahrnuje oblečení pro celou rodinu, a to včetně výbavy pro miminka. Děti z oblečení rychle vyrostou, ale v Pepcu je oblečení tak levné, že maminky mohou svým ratolestem kupovat stále nové. Kromě již zmíněného oblečení v Pepcu najdete také širokou nabídku bytového textilu a nejrůznějších potřeb pro domácnost.
Pepco jde s dobou, takže stejně jako u konkurenčních obchodů z kategorie Oděv a obuv můžete i u tohoto obchodu využívat online Pepco leták, se kterým se dozvíte o všech aktuálních slevách prostřednictvím vašeho mobilního telefonu nebo počítače a díky tomu za nákup ušetříte ještě více. 

Kimbino - pojďme na to online

Kimbino App

V dnešní době si přes internetu můžete vyřídit prakticky vše od klasických nákupů až po hypotéky. Tak proč tímto způsobem neprohlížet i letáky? Nejenže je to jednodušší a pohodlnější, ale také mnohem šetrnější k naší planetě! Už jste se někdy zamysleli nad tím, kolik stromů je potřeba k tomu, aby se zaplnily všechny ty poštovní schránky? Udělejte něco pro přírodu a začněte raději využívat webové stránky nebo mobilní aplikaci Kimbino!

Pepco Vánoce 2022

Vánoce jsou již za rohem! Pokud jste to ještě neudělali, je načase se pustit do pečení cukroví, zdobení vašeho obydlí a především nákupu perfektních vánočních dárků pro vaše blízké! Obchod Pepco si pro vás při této příležitosti připravil plno mimořádných slev. O všech se dozvíte v aktuálním letáku Pepco s platností 01.12.2022, který jsme pro vás připravili tady. Tak neváhejte a listujte!

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Pepco leták
Pepco leták