KimbinoKimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Český Krumlov
TAKKO leták
3.5/5

TAKKO Český Krumlov leták od 15.07.2022 - aktuální akce

REKLAMA

TAKKO Český Krumlov

3.5/5
Actual brochure

Asi v Česku nenajdeme nikoho, kdo by neznal obchod TAKKO. Vždyť díky své oblíbenosti u zákazníků patří k lídrům českého trhu. Za skvělé ceny si v obchodě TAKKO můžete pořídit skoro všechno, co potřebujete. TAKKO přichází pravidelně s novými akcemi. Aktuální nabídku platnou od můžete najít tady. V jiných obchodech možná najdete to samé za lepší ceny. Zkuste začít třeba tady: About you, Astratex, Baťa, Bonprix, CANIS, CCC, Cellbes, Deichmann, Envy, H&M.

Obchod TAKKO má mnoho poboček po celé České republice. Nakoupit můžete třeba ve městech Praha, Brno, Hradec Králové, Ostrava, Plzeň. Oficiální stránky jsou od toho, aby informovaly o celém obchodě. Takže pokud jste na našich stránkách nenašli, co jste hledali, můžete přejít právě na oficiální web obchodu www.takko.com/cs-cz.

Tištěné letáky? Plná schránka? Krabice přetékající starými letáky? Takhle už žít nemusíte! Začněte používat elektronické online letáky obchodu TAKKO, a nic z toho už vás nebude nijak omezovat. Je skvělé, že hledáte aktuální nabídky obchodu TAKKO online a přispíváte tak ke zkvalitnění životního prostředí.

Že je těžké nepromeškat ty nejvýhodnější nabídky obchodu TAKKO, když chodíte do práce a máte i spoustu starostí s rodinou? Tak to zkuste jinak: Přihlaste se k odběru novinek anebo si stáhněte naši aplikaci Kimbino. Tím si zajistíte rychlý přehled nad všemi akcemi obchodu TAKKO.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
Zavřít
Ostatní nejčastěji hledají
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
TAKKO leták
    TAKKO leták