Kubík leták
3/5

Kubík Boskovice leták od 22.11.2022 - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Kubík Boskovice

3/5
Actual brochure

O obchodě Kubík slyšel určitě již každý z nás. Je totiž jedním z nejúspěšnějších na českém trhu. V obchodě Kubík najdete vše, co potřebuje, a k tomu i za skvělé ceny! Zákazníci si už zvykli, že Kubík pravidelně nabízí nové akce. Proto i oni pravidelně klikají tady, aby zjistili, jaká akce běží zrovna dnes, tedy od 22.11.2022. Chybí v obchodě Kubík nějaká nabídka? Tak ji zkuste najít jinde! Podívejte se třeba na nabídku obchodů Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market.

Pobočky obchodu Kubík najdete ve více českých městech, jsou jimi například Praha, Hradec Králové, Plzeň, Litoměřice, Pardubice. Hledání nebylo úspěšné? Můžete odsud přejít přímo na oficiální domovskou webovku obchodu kubik.cz.

Zapomeňte na tištěné papírové letáky a plné schránky. Využíváním online letáků máte vždy k dispozici aktuální nabídku obchodu Kubík, kdekoliv jste. Děkujeme, že jste s námi na stejné vlně ochrany životního prostředí a hlavně lesů. Tím, že leták obchodu Kubík prohlížíte v elektronické podobě, se ušetří spousta papíru.

Ještě nikdy nebylo tak snadné začít šetřit díky výhodnějším nákupům.

Kubík Boskovice - Black Friday 2022

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Kubík Boskovice. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2022 v novém letáku obchodu Kubík Boskovice! Nejnovější leták s názvem Kubík - Black Friday je platný od 22.11.2022 - 28.11.2022. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Kubík. V kategorii Supermarkety naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Kubík leták
Kubík leták