Žabka leták
3/5

Žabka Boskovice leták od 23.11.2022 - BLACK FRIDAY

REKLAMA
REKLAMA

Žabka Boskovice

3/5
Actual brochure

Asi v Česku nenajdeme nikoho, kdo by neznal obchod Žabka. Vždyť díky své oblíbenosti u zákazníků patří k lídrům českého trhu. Široká nabídka kvalitního zboží za skvělé ceny. I tím je obchod Žabka typický. Vždy tu najdete vše, pro co jste do obchodu zamířili. Žabka pro vás pravidelně chystá nové akce. Jejich aktuální podobu platnou od 23.11.2022 najdete tady. Výhodnými cenami vás možná překvapí také obchody Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market, Family Market.

I obchod Žabka má své pobočky v mnoha českých městech. Která to jsou? Třeba Praha, Plzeň, Brno, Mladá Boleslav, Jesenice. Oficiální stránky jsou od toho, aby informovaly o celém obchodě. Takže pokud jste na našich stránkách nenašli, co jste hledali, můžete přejít právě na oficiální web obchodu izabka.cz.

Tištěné letáky ponechte minulosti a přejděte na elektronické. Nabídku obchodu Žabka můžete kdykoliv sledovat pohodlně online. A žádný odpad vám z nich doma nezůstane. Chránit životní prostředí, to není jen klišé. Jsme proto rádi, že i vy si prohlížíte aktuální nabídku obchodu Žabka online a ne v papírovém letáku. Ušetří se tím spousta stromů. A nejen jich.

Ještě nikdy nebylo tak snadné uchovat si přehled nad aktuálními nabídkami obchodu Žabka. Stačí se přihlásit k odběru novinek anebo si stáhnout naši aplikaci Kimbino. Díky tomu nepromeškáte žádnou výhodnou akci v obchodě Žabka.

Žabka Boskovice - Black Friday 2022

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Žabka Boskovice. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2022 v novém letáku obchodu Žabka Boskovice! Nejnovější leták s názvem Žabka - leták je platný od 23.11.2022 - 06.12.2022. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Žabka. V kategorii Supermarkety naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Žabka leták
Žabka leták