Kimbino
Kimbino
Opel leták
3/5

Opel Písek BLACK FRIDAY 2023 - Akční leták

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky Opel ve městě Písek a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategorie ve městě Písek a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Opel

3/5
Actual brochure
Kimbino vám přináší aktuální Opel leták s novými slevami ve městě Písek.
Za skvělé ceny si můžete v obchodě Opel koupit vše, co potřebujete, a díky jeho širokému sortimentu určitě neodejdete s prázdnou.

Nový Opel leták u nás nájdete už dnes tady a akce platí od 01.03.2023.
Kromě města Písek, se prodejny Opel nachází také v městech Praha, Velké Meziříčí, Liberec, Brno, Nový Jičín a Ostrava a dalších.

Abyste měli jistotu, že jsou nabídky opravdu výhodné, porovnejte si ceny v letácích z kategorie Auto-moto. Mezi obchody v této kategorii patří například Auto Kelly, FILSON Store, Audi, Renault a KIA.
Jestliže jste u nás nenašli potřebné informace o obchodě Opel, které jste hledali, podívejte se na jeho oficiální stránky opel.cz.

Opel Písek - Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Opel Písek. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Opel Písek! Nejnovější leták s názvem Opel Katalog Vivaro je platný od od středy 01.03.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Opel. V kategorii Auto-moto naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Další řetězce z kategorie Auto-moto

Další řetězce z kategorie Auto-moto

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Opel leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.