Kimbino
Kimbino
Koberce Trend leták
3/5

Koberce Trend Trutnov BLACK FRIDAY 2023 leták

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky Koberce Trend ve městě Trutnov a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategorie ve městě Trutnov a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Koberce Trend

3/5
Actual brochure
Kimbino vám přináší aktuální Koberce Trend leták s novými slevami ve městě Trutnov.
V obchodě Koberce Trend najdete vždy širokou nabídku zboží a díky pravidelným akcím můžete i ušetřit.

Nový Koberce Trend leták u nás nájdete už dnes tady a akce platí od 01.11.2023.
Kromě města Trutnov, se prodejny Koberce Trend nachází také v městech Praha, Kopřivnice, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Bohumín a Rokycany a dalších.

Abyste měli jistotu, že jsou nabídky opravdu výhodné, porovnejte si ceny v letácích z kategorie Bydlení, nábytek. Mezi obchody v této kategorii patří například 4home.cz, BAUMAX, Dům barev, Siko koupelny, Uni Hobby, Vesna, Hecht, XXXLutz, Sapho koupelny a Casarredo.
Pokud máte vyhlédnuté zboží v obchodě Koberce Trend, ale v aktuálním letáku jste ho nenašli, přejděte na oficiální webovou stránku obchodu koberce-trend.cz a možná právě tady najdete více informací.

Koberce Trend Trutnov - Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Koberce Trend Trutnov. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Koberce Trend Trutnov! Nejnovější leták s názvem Koberce Trend leták je platný od 01.11.2023 - 30.11.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Koberce Trend. V kategorii Bydlení, nábytek naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Koberce Trend leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.