Kimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Vyber město
Proton leták
3/5

Proton leták (příštího týdne) - aktuální akční letáky

Proton leták

Proton leták nabízí elektroniku a elektrospotřebiče za akční cenu

3/5
Actual brochure

Potřebujete do vaší domácnosti nový elektrospotřebič, televizi nebo si chcete udělat radost novým mobilním telefonem či dokonce notebookem? V obchodě Proton na vás čeká stovka zlevněných produktů, ze kterých si jistě vyberete. Dokonce i kutilové si zde přijdou na své, protože je tu pro ně připravená nabídka zajímavého elektrického nářadí. Podívejte se na leták Proton a vyberte si v něm vašeho nového elektronického společníka.

Nový akční leták Proton vychází na začátku každého měsíce. Na nákup zlevněného zboží tak máte pokaždé dostatek času. K některým výrobkům navíc dostanete zajímavý dárek nebo je u nich automaticky prodloužená záruka. Aktuální leták Proton platí od příštího týdne a můžete si ho prolistovat na naší webové stránce.

Proton patří mezi významné prodejce elektroniky na našem území

Shop

Obchod Proton spadá pod společnost HP TRONIC, která na našem trhu působí od roku 1990 a kromě Protonu provozuje také maloobchodní prodejny Euronics a Kasa.cz. Proton se i díky HP TRONIC stal úspěšným prodejcem elektroniky, který ji zákazníkům nabízí nejen prostřednictvím svého e-shopu proton.cz, který je spuštěný od roku 2002, ale také v kamenných prodejnách, které jsou rozmístěné po celé České republice. 

Obchod naleznete například v Brně, Praze, Telči, Jablonci nad Nisou nebo Kolíně. Svůj první leták Proton vydal již v roce 1997 a dnes jich tiskne více než 60 milionů ročně. Slevy se vztahují na bílé spotřebiče, spotřební elektroniku, televize, počítače, mobilní telefony, různé kuchyňské spotřebiče, zahradní vybavení a mnoho dalších výrobků. Není tedy divu, že v Protonu ročně nakoupí přes půl milionu zákazníků.

Proč nakupovat v obchodě Proton?

Assortment

Proton má pro vás kromě lákavých akčních cen, se kterými vás pravidelně seznamuje Proton leták tento týden s názvem Proton leták, připravené také další zajímavé služby. Novou elektroniku si zde můžete koupit na splátky, prodloužit si její záruku nebo si vyměnit si váš starý elektrospotřebič za nový.

Nevíte, kde naleznete aktuální leták Proton? Podívejte se na Kimbino

Kimbino App

Žádná akční nabídka obchodu Proton vám už neuteče, když se alespoň jednou za měsíc podíváte na Kimbino.cz, kde Proton leták příští týden spolehlivě najdete. Online letáky mají oproti těm papírovým mnoho výhod. Přestanou se vám totiž doma hromadit a také přispějete k ochraně přírody - kvůli výrobě papíru totiž dochází k neustálému kácení stromů, což tímto způsobem můžete alespoň trochu omezit. K prohlížení online letáků lze také využít mobilní telefon. Stáhněte si do něj aplikaci Kimbino a nové slevy z obchodu Proton si tak budete pořád nosit u sebe v kapse.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino

Neexistují žádné pobočky

Zaregistruj se a využij všechny výhody.