KimbinoKimbino
Kimbino
Aktuální nabídka v Říčany
Sportisimo leták
5/5

Sportisimo Říčany leták od 01.08.2022 - aktuální akce

REKLAMA

Sportisimo Říčany

5/5
Actual brochure

Kdo by neznal značku Sportisimo! Vždyť už si díky své skvělé nabídce a zajímavým akcím vydobyl pozici velkého hráče na českém trhu! V obchodě Sportisimo najdete vše, co potřebuje, a k tomu i za skvělé ceny! Sportisimo své zákazníky pravidelně těší novými a výhodnými akcemi. Co je připraveno právě teď, tedy od 01.08.2022? Na to se můžete podívat tady. Pro srovnání se zkuste podívat i na nabídky obchodů Bezvasport, BodyWorld, Decathlon, GymBeam, Intersport.

I obchod Sportisimo má své pobočky v mnoha českých městech. Která to jsou? Třeba Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Jablonec nad Nisou. Není tu vše, co jste hledali? Mrzí nás to. Ale nic není ztraceno. My se věnujeme hlavně letákům, ale pokud hledáte cokoliv z běžné nabídky, zkuste přímo oficiální web obchodu www.sportisimo.cz.

Jedete nakupovat? Rozhodně s sebou nemusíte tahat objemný leták! Online verze aktuální nabídky obchodu Sportisimo je mnohem pohodlnější. Děkujeme, že jste s námi na stejné vlně ochrany životního prostředí a hlavně lesů. Tím, že leták obchodu Sportisimo prohlížíte v elektronické podobě, se ušetří spousta papíru.

Chcete si uchovat stálý přehled nad nabídkami obchodu Sportisimo? Jděte na to chytře: Přihlaste se k odběru novinek anebo si stáhněte naši aplikaci Kimbino. Díky tomu nepromeškáte opravdu už žádnou akci v obchodě Sportisimo.

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

Další řetězce z kategorie Sport

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
Zavřít
Ostatní nejčastěji hledají
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Zavřít
Sportisimo leták
    Sportisimo leták