KimbinoKimbino

Vánoce 2021 - aktuální akční letáky i slevy

Všechny letáky
Momentálně nejsou k dispozici žádné letáky.

Šťastné a veselé Vánoce s Kimbinem

Vánoce 2021 už jsou za rohem! Nechali jste nákupy dárků na poslední chvíli a nyní vás tlačí čas? Nebojte se, Kimbino má pro vás přichystané vánoční letáky ze všech obchodů, takže výběr zvládnete levou zadní!

Klid a pohoda nejen pod stromečkem

Když se řeknou Vánoce kdykoliv během roku, málokdo si představí běhání po obchodech a shánění vánočních dárků. Jakmile se však svátky začnou blížit, lidé nemyslí skoro na nic jiného a v obchodech tráví skoro každé volné odpoledne. Pohodová vánoční atmosféra je pak rázem fuč!

Vánoce jsou přitom hlavně o odpočinku, návštěvách a hlavně o dětech. Zatímco my máme povinností nad hlavu, děti trpělivě vylupují čokoládky z adventních kalendářů a píšou dopisy Ježíškovi - a přiznejme si, právě kvůli nim to vše děláme. 

Jestliže letos chcete zvládnout nákupy dětských dárků bez zbytečného stresu, prolistujte si s Kimbinem letáky obchodů, jako je Dráčik, Pompo nebo Sparkys. Tyto obchody jdou s dobou, a tak jistě budou nabízet to, po čem vaše ratolesti tolik touží.

Dárky nejsou to jediné

I když si o Vánocích všichni předáváme dárky, nejde o jedinou charakteristiku Vánoc. Velkou moc má i správná vánoční výzdoba, ať už máte na mysli stromeček, adventní věnce nebo drobné sváteční dekorace. Spoustu jich najdete v obchodech s nábytkem, jako je Jysk či Kika, ale také v prodejnách Pepco.

Vytvořte si doma klidnou vánoční atmosféru! Kimbino má pro vás nachystané vánoční letáky různých řetězců. Když jich využijete, mezi regály se jen tak neztratíte!

Další letáky

Kimbino
Zavřít
mlékomáslosýrjogurtolejchlebasalámpivošunka