Kimbino
Kimbino
Benu leták
3/5

Benu Nová Paka BLACK FRIDAY 2023 - Akční leták

REKLAMA
REKLAMA

Letáky z okolí

Pobočky Benu ve městě Nová Paka a okolí

Zdroj: here.com

Pobočky z kategorie ve městě Nová Paka a okolí

Zdroj: here.com

Další letáky z kategorie

Benu

3/5
Actual brochure
Kimbino vám přináší aktuální Benu leták s novými slevami ve městě Nová Paka.
Díky pestré nabídce obchodu Benu a jeho skvělým cenám tu můžete nakoupit vše, co potřebujete.

Nový Benu leták u nás nájdete už dnes tady a akce platí od 01.11.2023.
Kromě města Nová Paka, se prodejny Benu nachází také v městech Praha, Brno, Plzeň, Jablonec nad Nisou, Opava a Hradec Králové a dalších.

Abyste měli jistotu, že jsou nabídky opravdu výhodné, porovnejte si ceny v letácích z kategorie Zdraví a kosmetika. Mezi obchody v této kategorii patří například FAnn parfumerie, Rossmann, Moje lékárna, Alphega lékárna, Pharmapoint, Drogeo, Top drogerie, dm drogerie, TETA Drogerie a Dr. Max.
Pokud máte vyhlédnuté zboží v obchodě Benu, ale v aktuálním letáku jste ho nenašli, přejděte na oficiální webovou stránku obchodu benu.cz a možná právě tady najdete více informací.

Benu Nová Paka - Black Friday 2023

Svátek Black Friday je tady a dorazil také do obchodu Benu Nová Paka. Podívejte se na naši speciální nabídku Black Friday 2023 v novém letáku obchodu Benu Nová Paka! Nejnovější leták s názvem Benu leták je platný od 01.11.2023 - 30.11.2023. Nepropásněte skvělé Black Friday akce v obchodě Benu. V kategorii Zdraví a kosmetika naleznete i další letáky pro Black Friday. Pokud se chystáte nakoupit vánoční dárky s předstihem a hledáte inspiraci, prohlédněte si všechny propagační letáky Black Friday a ušetřete tisíce korun. Kimbino vám přináší přehled těch nejlepších akcí, která vám letošní Black Friday přinesl.
REKLAMA
REKLAMA

Sledovat

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Benu leták

Zaregistruj se a využij všechny výhody.