Lidl leták
4/5

LIDL leták 05.12.2022 na příští týden + aktuální leták (VÁNOCE)

REKLAMA
REKLAMA

LIDL leták

Lidl leták přináší kvalitu za bezkonkurenční ceny

4/5
Actual brochure

 

Chcete nakupovat tak, abyste si dopřáli vysokou kvalitu, ale za nízké ceny? Kimbino a Lidl letáky jsou tu přesně pro vás! Využijte možnost si s Kimbinem pravidelně prohlížet online Lidl leták, ve kterém najdete nejen širokou nabídku kvalitních potravin a drogerie, ale též oblečení, sportovních potřeb, zahrádkářského vybavení, elektroniky a dokonce i různého nářadí pro kutily nebo potřeb pro výtvarníky. Vše v Lidlu najdete za velmi příznivé ceny, v akčních nabídkách Lidl letáku ještě mnohem levněji, ale vždy ve vysoké kvalitě, mnohokráte prověřené nezávislými spotřebitelskými testy.

Lidl se svým revolučním Lidl e-shopem je tu pro všechny. Nezaměřuje se na konkrétní skupinu zákazníků, dokáže svou nabídkou a zejména Lidl letáky zaujmout každého. Můžete se o tom na stránkách Kimbino přesvědčit každý týden, protože s touto pravidelností Lidl letáky vycházejí. Většina jejich nabídky platí od pondělí do neděle, část pouze od čtvrtka do neděle, ale je to v letáku vždy přehledně označeno. Lidl leták na příští týden s názvem Lidl - Vánoce Deluxe platí 28.11. - 04.12. a najdete ho tady. Rozhodně nečekejte na papírový leták, který vám po skončení své platnosti bude doma stejně jen překážet. Spolehněte se na online letáky s Kimbinem.

 

 

Co vám přinese Lidl leták příští týden?

Shop

Lidl leták má vždy své téma. Nabídne sice i skupinku všeobecného sortimentu, ale každý leták má hlavní zaměření na konkrétní druh zboží nebo zemi původu. Díky tomu můžete v Lidlu za skvělé akční ceny týden nakupovat originální potraviny z Řecka, další týden z Ameriky, pak z Itálie a poté například z Anglie nebo z Francie, ze severských zemí. Ale to není vše. Některé týdny jsou vyhrazeny kutilům a hospodyním, jiné kuchařkám, další třeba zahrádkářům nebo chatařům a chalupářům. 

Lidl svou nabídkou XXL týdne často bojuje proti nadměrnému používání obalů. Tehdy má běžný sortiment balen po větších kusech, ve větší gramáži, což ušetří spousty plastů a jde ruku v ruce se zeleným myšlením Kimbina. Na Kimbino.cz jsou totiž letáky elektronické, takže na ně nepadne ani gram papíru! Leták si můžete kdykoliv prohlédnout i v aplikaci Kimbino.

Lidl najdete i v malých městech, nakoupit můžete i online - v Lidl shopu!

Assortment

Řetězec Lidl byl založen v roce 1973 v Německu společností Lidl & Schwarz-Gruppe, a od té doby se rozrostl do jednoho z nejúspěšnějších evropských řetězců s potravinami a spotřebním zbožím. Dnes už totiž najdeme prodejny Lidl ve více než dvaceti zemích Evropy, a dokonce i ve Spojených státech amerických, což je skutečně nevídaný úspěch, který jen potvrzuje, že Lidl je prostě správná volba.

V České Republice můžete navštívit přes 230 prodejen, které jsou v každém městě a městečku. Lidl potkáte jak v Praze, Brně, Ostravě či Plzni, tak také v Blatné, Uherském hradišti, Rokycanech či třeba v Holicích. Možná i právě u vás, podívejte se Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice a Olomouc! Prodejny nemají shodnou otevírací dobu. Všechny jsou otevřeny denně, vyjma státních svátků. Většinou je otevřeno od 7:00 do 20:00, ve větších městech bývá Lidl otevřen i od 6:00 do 22:00. Online Lidl shop lidl.cz je otevřen neustále.

Nabídka Lidlu se výrazně liší od ostatních řetězců s podobným zaměřením (Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market a Family Market), protože v Lidlu jsou nabízeny zejména jeho privátní značky, které v jiných obchodech prostě nepotkáte. U každé z nich se Lidl soustředí na dobrou kvalitu a příznivé ceny. Zboží, které není potravinou, si navíc můžete objednat online, s dopravou až domů nebo na některé z výdejních míst. Pokud byste ale přece jen nenatrefili na to, co hledáte, můžete zkusit nabídku řetězců s podobným zaměřením, tedy Albert, Astur & Qanto, BALA, Billa, CBA, Coop, Country Life, Enapo, Eso market a Family Market.

Lidl sortiment

Kimbino App

V Lidlu se většinou setkáte s jeho vlastním a jinde neopakovaným sortimentem, jak vám může ukázat aktuální leták Lidl - Vánoce Deluxe. Sortiment Lidlu je totiž založen na privátních značkách, pod kterými Lid nabízí nejen potraviny, ale i spotřební zboží. Dohromady jde o více než stovku privátních značek, které jsou pro Lidl vyráběny jak v České republice (například Palouček), tak v dalších zemích. 

Z potravin jmenujme například Dulano coby značku kvalitního masa a masných produktů, nedávnou novinku Pikok Pure, což jsou uzeniny bez konzervantů, aromat a barviv, Pilos a jeho mléčné výrobky či třeba Fin Carré s cukrovinkami a potřebami pro pečení nebo Freshona s jejími produkty z ovoce a zeleniny. Značka Lidl Stánek se stává stále oblíbenější, protože přináší čerstvé české ovoce a zeleninu.

Mezi spotřebním zbožím jsou velmi oblíbené značky Silvercrest, což je elektronika, Floralys s vybavením do zahrady, Parkside s nářadím do dílny a do domácnosti, Formil s drogerií, Cien jako osobní kosmetika nebo Lupilu, Esmara, Livergy a Crivit s oděvy a obuví. To však není zdaleka vše, například maminky rády kupují bio produkty od Combino, Sondey nebo Solevita. Nabídka obchodu Lidl je přehledně rozdělena do úseků s potravinami, drogerií, věcmi pro domácnost, s módou, vybavením do dílny a na zahradu, s vybavením pro sport a volný čas nebo s potřebami pro péči o děti. Přehledné rozdělení najdete i v letácích Lidl, třeba v tom aktuálním. (tady)

Lidl Vánoce 2022

Vánoce jsou již za rohem! Pokud jste to ještě neudělali, je načase se pustit do pečení cukroví, zdobení vašeho obydlí a především nákupu perfektních vánočních dárků pro vaše blízké! Obchod Lidl si pro vás při této příležitosti připravil plno mimořádných slev. O všech se dozvíte v aktuálním letáku Lidl s platností 05.12.2022, který jsme pro vás připravili tady. Tak neváhejte a listujte!

REKLAMA
REKLAMA

Další letáky z kategorie

REKLAMA

Sledovat

Do obchodu

Pobočky

Sdílej

Kimbino
mléko
máslo
sýr
jogurt
olej
chleba
salám
pivo
šunka
Kimbino
Lidl leták
Lidl leták